رصد عملکرد دانشگاه ها در جذب اعضای هیات علمی در سال جدید

معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیأت علمی از رصد کامل عملکرد دانشگاه‌ها در جذب متقاضیان در سال جدید خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اولویت‌های مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم در سال ۱۴۰۱ گفت: سعی ما این است که در سال جدید پرونده‌های جذب را به بروز رسانی کنیم و همچنین یک سری از فعالیت‌ها، مانند بصیرت افزایی اساتید، مغفول مانده که در سال جدید راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: در بحث فراخون جذب نیز برنامه داریم یک سری شاخص‌هایی را استخراج کرده و بر اساس آن شاخص‌ها، به متقاضیان جذب امتیاز داده و سپس به دانشگاه‌ها معرفی کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیأت علمی یادآور شد: همچنین عملکرد دانشگاه‌ها در جذب متقاضیان نیز امسال به طور کامل رصد خواهد شد.

وی افزود: البته عملکرد دانشگاه‌ها در جذب همیشه رصد می شده است اما در سال جاری این برنامه در اولویت برنامه‌های جذب خواهد بود.
 
جزئیات پروتکلهای بهداشتی بازگشایی دانشگاهها از ۱۴ فروردین
اعلام زمان آموزش حضوری دانشجویان/آغاز ثبت‌نام اسکان در خوابگاه‌ها از فردا

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش