امروز آخرین مهلت ثبت‌نام اسکان خوابگاهی دانشجویان غیربومی

معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعلام کرد: در پی برنامه‌ریزی به عمل آمده، دانشجویان روزانه غیربومی شاغل به تحصیل سنواتی، می‌توانند با مراجعه به سامانه خوابگاهی به نشانی: http://ems.ut.ac.ir، اقدام به ثبت‌نام در خوابگاه کنند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

بر اساس این گزارش، دانشجویان سنواتی تا پایان امروز شنبه ۲۷ فروردین ماه می‌توانند ثبت نام کنند.

بر اساس تاکید دانشگاه، دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (حداقل ۲ دُز)، به استناد شیوه نامه‌های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع همه‌گیری ویروس کرونا امکان ثبت نام در خوابگاه‌ها را نخواهند داشت.

دانشجویان واجد شرایط که فقط متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته) هستند، می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در مهمانسرا استفاده کنند.

براساس اعلام این معاونت، به دانشجویان دانشکدگان های اقماری (کیش، البرز، ارس، فارابی، کشاورز ی و منابع طبیعی، ابوریحان، فومن، چوکا) در تهران خوابگاه تعلق نمی‌گیرد.
 
تغییر پاسخنامه های آزمون سراسری در سال ۱۴۰۱
ثبت نام داوطلبان بدون آزمون دکتری در دانشگاه آزاد آغاز شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش