۱۶۰۰ پرونده بلاتکلیف اعضای هیأت علمی پیام نور تعیین تکلیف شد

رییس سابق مرکز هیات اجرایی جذب دانشگاه پیام نور با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه دبیرخانه هیأت اجرایی جذب از تعیین تکلیف ۱۶۰۰ پرونده بلاتکلیف اعضای هیأت علمی در طول دوره مدیریتش خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، طی احکامی جداگانه از سوی ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور، کیوان میرزایی به عنوان سرپرست دبیرخانه هیأت اجرایی جذب، خدیجه دیده بان به عنوان سرپرست دبیرخانه هیأت امنا و ممیزه، عزت الله کرد میرزا به عنوان سرپرست دانشکده علوم تربیتی و دکتر قنبری به عنوان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور منصوب شدند.

دکتر علم الهدی مشاور سرپرست دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه تغییرات مدیریتی را عاملی برای ایجاد پویایی و نوآوری در مجموعه دانست و اظهار داشت: این تغییرات موجب انگیزه مضاعف و بهبود روند فعالیت‌ها خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیران پیشین، آنها را افرادی توانمند، متبحر و کوشا دانست و ضمن تشکر از مدیران جدید برای پذیرش مسئولیت، گفت: تصدی این پست‌ها به افراد جوان مستعد و توانمند، گامی مثبت در جهت ایجاد تفکری نو همراه با نوآوری و شکوفایی در مجموعه دانشگاه است.

دکتر سرمدی رئیس پیشین دانشکده علوم تربیتی نیز تغییرات مدیریتی را برای ایجاد تحول و پویایی بیشتر مثبت ارزیابی کرده و برای دکتر کرد میرزا سرپرست جدید دانشکده آرزوی موفقیت کرد.

دکتر عزت الله کرد میرزا با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه دبیرخانه هیأت اجرایی جذب از تعیین تکلیف ۱۶۰۰ پرونده بلاتکلیف اعضای هیأت علمی در طول دوره مدیریتش خبر داد و گفت: هرم هیأت علمی دانشگاه پیام نور نیز از ۶۰ درصد اعضای علمی با مرتبه مربی به کمتر از ۴۰ درصد در وضعیت کنونی رسیده است و این گام بزرگی برای ارتقای رنکینگ دانشگاه است.

خدیجه احمدی نیز گفت: دبیرخانه هیأت امنا و ممیزه محلی برای خدمت به اعضای هیأت علمی است و امید که مدیر جدید این حوزه با تفکری نو خدمات مطلوب‌تری به این قشر فرهیخته ارائه کند.

در پایان مراسم، احکام انتصاب کیوان میرزایی به عنوان سرپرست دبیرخانه هیأت اجرایی جذب، خدیجه دیده بان به عنوان سرپرست دبیرخانه هیأت امنا و ممیزه، عزت الله کرد میرزا به عنوان سرپرست دانشکده علوم تربیتی و دکتر قنبری به عنوان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور توسط دکتر علم الهدی تقدیم شد.
 
تغییر پاسخنامه های آزمون سراسری در سال ۱۴۰۱
ثبت نام داوطلبان بدون آزمون دکتری در دانشگاه آزاد آغاز شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش