راهنمای اخذ پذیرش از دانشگاه وارویک انگلستان: بورسیه های تحصیلی وارویک برای دانشجویان خارجی

دانشگاه وارویک که در سال 1965 تأسیس شد، یکی از مشهورترین دانشگاه های تحقیقاتی عمومی در انگلستان است. این موسسه مستقر در کاونتری به عنوان بخشی از گسترش آموزش عالی در داخل کشور تاسیس شد. این دانشگاه با گروهی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی شروع به کار کرد اما توانست 450 دانشجوی اولیه خود را در اکتبر 1965 بپذیرد. در همان سال، دانشگاه وارویک همچنین منشور سلطنتی شرکت را دریافت کرد که به آن توانایی مدیریت مستقل امور خود را داد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

Warw به آینده نگری خود هم در زمینه تحصیلی و هم در سایر فعالیت های مرتبط افتخار می کند. بیش از 2400 مدرس در دانشکده های مختلف استخدام کرده است. همکاری این دانشگاه با بیش از 200 موسسه در سراسر جهان محبوبیت آن را افزایش داده است. امروزه تقریباً از هر گوشه ای از جهان دانشجویان را جذب می کند. اگر شما یکی از علاقمندان به پیوستن به دانشگاه وارویک هستید، پس این مقاله برای شما مناسب است. بیایید در مورد نحوه اخذ پذیرش و بورسیه های دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی صحبت کنیم.

دانشجویان بین المللی در دانشگاه وارویک
دانشگاه وارویک همچنان یک مقصد جذاب برای بسیاری از دانشجویان بین المللی است. در حال حاضر میزبان بیش از 26000 دانشجو است که در میان آنها 16000 دانشجوی کارشناسی و حدود 10000 تحصیلات تکمیلی هستند. دانشجویان بین المللی تقریباً 17٪ از جمعیت دانشجویان دانشگاه را تشکیل می دهند. شایان ذکر است که این یکی از بزرگترین درصدها در این زمینه در بین تمام دانشگاه های انگلستان است.

وقتی صحبت از خوابگاه به میان می‌آید، این مؤسسه دارای امکانات مسکن در دانشگاه و خارج از دانشگاه برای دانشجویان مقطع کارشناسی است. فارغ التحصیلان می توانند با درخواست اقامت در خارج از دانشگاه از زندگی مستقل لذت ببرند.

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی
در دانشگاه وارویک، هر دانشجویی که شهروند بومی بریتانیا نباشد، دانشجوی خارج از کشور محسوب می شود. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در مقطع کارشناسی، شما ملزم به پرداخت شهریه سالانه 24000 دلار یا 29000 دلار برای دوره های باند 1 و باند 2 خواهید بود.

در مورد مدارک لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی، شهریه تقریباً 28000 دلار برای سال اول و 51000 دلار سالانه از سال دوم است. از سوی دیگر، تحصیلات تکمیلی، بسته به نوع دوره، مستلزم هزینه کل سالانه بین 20000 تا 32000 دلار است. به خاطر داشته باشید که تمام شهریه ها باید در ابتدای هر سال تحصیلی پرداخت شود.

راهنمای پذیرش بین المللی
دانشگاه وارویک درخواست ها را از طریق سرویس پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) می پذیرد. توصیه می شود تمام برنامه های ارسال شده از طریق این پورتال قبل از مهلت ارسال شوند که معمولاً در ژانویه است. همچنین شایان ذکر است که برنامه های تحصیلات تکمیلی فقط می توانند مستقیماً در دانشگاه اعمال شوند. البته، می توانید وب سایت دانشگاه را برای ارتباط رسمی در همین مورد بررسی کنید.

قبل از شروع فرآیند، مهم است که دستورالعمل های پذیرش را بخوانید تا بفهمید که از شما به عنوان یک متقاضی چه انتظاری می رود. هنگامی که ایده ای در مورد آن داشتید، مطمئن شوید که تمام دوره های موجود را بررسی کرده اید و ببینید آیا انتخاب مورد نظر شما هنوز باز است یا خیر. همچنین، فراموش نکنید که الزامات دوره را با مدارک خود بررسی کنید تا شانس خود را برای پذیرش در موسسه افزایش دهید.

هزینه درخواست در دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی
پیش از تکمیل فرآیند درخواست، انتظار می رود که هر نامزد باید هزینه ای معادل 42 دلار یا 71 دلار را برای درخواست های آنلاین و کاغذی پرداخت کند.

شرایط پذیرش در دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی
هر دانشجوی بین المللی قبل از اینکه بتواند در هر یک از برنامه های انتخابی خود پذیرفته شود، باید حداقل شرایط دانشگاه را برآورده کند. برای دوره های کارشناسی، باید مدرکی مبنی بر اتمام دبیرستان و با نتایج رضایت بخش ارائه شود. با این حال، گواهینامه دبیرستان از برخی کشورها در هنگام ورود مستقیم در نظر گرفته نمی شود. بنابراین، حتماً الزامات هر کشور را بررسی کنید تا در سمت امن تر باشید.

موارد دیگری که باید در نظر داشته باشید شامل شرایط نمره آزمون انگلیسی است، به خصوص اگر دانشگاه قبلی شما از انگلیسی به عنوان زبان آموزشی اولیه استفاده نمی کرد. مانند هر کشور دیگری، همه دانشجویانی که قصد تحصیل در بریتانیا را دارند باید برای ویزای دانشجویی درخواست دهند و اطلاعات مالی خود یا حامی مالی خود را قبل از شروع تحصیل ارائه کنند.

رتبه بندی دانشگاه وارویک
با R بسیار بالانتایج تحقیقات، دانشگاه وارویک در میان بهترین ها نه تنها در بریتانیا بلکه در سراسر جهان است. بر اساس رتبه بندی QS، این موسسه در رتبه 62 بهترین کیفیت و ارزش آموزشی در سراسر جهان قرار دارد. جدای از این، موقعیت آن بر اساس هر موضوعی که در این موسسه تدریس می شود همچنان باعث جذب دانشجویان بین المللی بیشتری می شود. برای یکی، آمار، ریاضیات، ادبیات انگلیسی و اقتصاد در میان 25 موضوع برتر در گروه های مربوطه رتبه بندی شده اند.

میزان پذیرش دانشگاه وارویک
در دهه گذشته، نرخ پذیرش دانشگاه حدود 14 درصد بوده است. این امر دانشگاه وارویک را به یکی از سخت‌ترین مؤسسات برای ورود به این واقعیت تبدیل می‌کند که دانشجویان از چندین کشور در سراسر جهان برای فضاهای محدود با هم رقابت می‌کنند.
 
اخذ پذیرش از کدام دانشگاه ها در انگلستان آسانتر است؟
10 بورس تحصیلی فول فاند در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

راهنمای اخذ پذیرش از دانشگاه وارویک انگلستان: بورسیه های تحصیلی وارویک برای دانشجویان خارجی
بورسیه های دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های کارشناسی

1. Albukhary Undergraduate Scholarships

مبلغ بورسیه: 23500 دلار در 3 سال تحصیلی توزیع می شود.
یکی از محبوب ترین و در عین حال بسیار رقابتی ترین بورسیه های تحصیلی در دانشگاه وارویک، بورسیه لیسانس آلبوخاری است. این بر اساس شایستگی علمی فرد همراه با نیازهای مالی آنها در مقایسه با سایر متقاضیان است. صفحه بورسیه در وب سایت رسمی دانشگاه به وضوح تمام کشورهای واجد شرایط این جایزه را بیان می کند. بنابراین، قبل از شروع فرآیند درخواست، حتما از این صفحه دیدن کنید.


2. Global Excellence Undergraduate Scholarship

مبلغ بورسیه: از 2400 دلار تا شهریه کامل متغیر است
بورسیه تحصیلی عالی وارویک در مقطع لیسانس، بورسیه دیگری است که می تواند به شما در حرفه خود به عنوان یک دانشجوی بین المللی کمک کند. این موسسه سالانه 250 جایزه ارائه می دهد، اما بسته به شرایط موجود ممکن است تعداد آنها تغییر کند. برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه تحصیلی دانشگاه وارویک، شما باید از خود سرمایه گذاری کنید، در بین دانشجویانی که هزینه های بین المللی پرداخت می کنند طبقه بندی شده باشید و با موفقیت برای دوره کارشناسی در دانشگاه درخواست داده باشید.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی
 

1. Chevening Scholarship

مبلغ بورسیه: بلیط هواپیما، هزینه های زندگی و شهریه
بورسیه های Chevening کمک های مالی هستند که توسط دولت بریتانیا به عنوان راهی برای حمایت از افرادی ارائه می شود که پتانسیل واقعی تبدیل شدن به تصمیم گیرندگان و رهبران آینده را نشان می دهند. تعداد این بورسیه ها ممکن است با زمان متفاوت باشد، اما دانشگاه حداقل 34 درخواست را در هر یک از دو سال گذشته برآورده کرده است. برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه تحصیلی دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل، باید شهروند یک کشور واجد شرایط باشید و آستانه تحصیلی لازم را داشته باشید. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برای دریافت این جایزه باید یک تجربه کاری دو ساله داشته باشید.


2. Commonwealth Scholarships

مبلغ بورسیه: بسته به برنامه شما متفاوت است
برای هر دانشجویی که از کشوری که بخشی از جامعه مشترک المنافع است، می توانید از بورسیه های مشترک المنافع بهره مند شوید. این جوایز بسته به سطح تحصیلات شما از برنامه های کارشناسی ارشد تا دکترا متفاوت است.

بسیاری از بورسیه های تحصیلات تکمیلی دیگر توسط دانشگاه وارویک ارائه می شود، اما آنها مختص کشور هستند. می توانید آنها را در اینجا بررسی کنید و ببینید آیا واجد شرایط درخواست برخی از آنها هستید یا خیر.

 
امیدوارم این مقاله در مورد بورسیه های تحصیلی دانشگاه وارویک برای دانشجویان بین المللی مفید بوده باشد. اگر علاقه مند هستید، از صفحه بورسیه های ویکی گرام نیز دیدن کنید!
 
بیشترین دوره های آموزشی با فرصت شغلی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش