5 دانشگاه ارزان در نیواورلئان آمریکا

نیواورلئان در سطح بین المللی به دلیل فرهنگ فراوان، غذاهای مختلف، مهمانی ها و البته ماردی گراس معروف است. نیواورلئان بزرگترین شهر ایالت لوئیزیانا با جمعیتی در حدود 400000 نفر است. این شهر مرکز اقتصادی و تجاری ساحل خلیج ایالات متحده است زیرا یک بندر بزرگ را در خود جای داده است. قلب شهر، محله فرانسوی ها، به دلیل معماری و زندگی شبانه هیجان انگیزش، به ویژه در امتداد خیابان معروف بوربون، شهرت جهانی دارد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

طعم ها و داستان های زیادی برای شهر نیواورلئان وجود دارد که هرگز از تکامل باز نمی مانند. این شهر دارای بیشترین تعداد موسسات آموزش عالی در ایالت لوئیزیانا است. ما به بررسی پنج دانشگاه برتر با مقرون به صرفه ترین نرخ های شهریه، هم برای دانشجویان داخلی، هم خارج از ایالت و هم برای دانشجویان بین المللی خواهیم پرداخت.

1. دانشگاه جنوبی در نیواورلئان
شروع لیست ما دانشگاه جنوبی در نیواورلئان (SUNO) یک دانشگاه دولتی است. پس از تأسیس در سال 1956، دانشگاه عمدتاً بر ارائه گواهی آموزش عالی به جامعه آفریقایی-آمریکایی در نیواورلئان متمرکز شد. این دانشگاه همچنین عضوی از سیستم دانشگاه جنوبی است که سیستمی از دانشگاه‌های سیاهپوست تاریخی در ایالت لوئیزیانا است. در 60 سال گذشته، این موسسه رشد کرده و اکنون حدود 2700 دانشجو را در خود جای داده است که اکثریت آنها دانشجویان مقطع کارشناسی هستند.

دانش‌آموزان در SUNO با نام‌های شوالیه و بانوی شوالیه نیز شناخته می‌شوند. امکانات زندگی در پردیس شامل آپارتمان های کاملا مبله با یک، دو یا چهار اتاق خواب، با بسیاری از امکانات رفاهی مختلف مانند سالن بدنسازی، تلفن، اتاق خشکشویی مجزا برای هر آپارتمان و خدمات رفت و آمد است. برنامه های کارشناسی که SUNO ارائه می دهد توسط دانشکده مددکاری اجتماعی، کالج تجارت و مدیریت دولتی و دانشکده آموزش و توسعه انسانی ارائه می شود.

این دانشگاه ارزان در نیواورلئان تعداد زیادی از برنامه های لیسانس را ارائه می دهد که پس از آن دانشجویان می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در دانشکده تحصیلات تکمیلی دنبال کنند. فارغ التحصیلان برجسته SUNO شامل چندین فعال حقوق مدنی، مانند Avery C. Alexander و Oretha Castle Haley هستند. هزینه های تحصیل برای دانشجویان لوئیزیانا به ویژه در SUNO پایین و برای دانشجویان خارج از ایالت بالاتر است.

میانگین هزینه ها در سال
هزینه تحصیل در ایالت: 4483 دلار آمریکا
هزینه تحصیل در خارج از ایالت: 13384 دلار آمریکا
شهریه دانشجویان بین المللی: 13384 دلار آمریکا

2. دانشگاه نیواورلئان
بعدی در لیست ارزان ترین دانشگاه های ما در نیواورلئان، دانشگاه نیواورلئان (UNO) است. این دانشگاه مؤسسه ای کاملاً جوان است زیرا در سال 1956 تأسیس شد، اولین کلاس ها دو سال بعد در تابستان 1958 برگزار شد. این دانشگاه دولتی است و تقریباً 8000 دانشجو در زیر مجموعه خود دارد که اکثر آنها در مقطع کارشناسی هستند که در حال تحصیل برای این دانشگاه هستند.

مدرک لیسانس در دانشگاه برنامه هایی که این دانشگاه میزبانی می کند توسط چهار کالج مختلف برگزار می شود که عبارتند از کالج مدیریت بازرگانی، دانشکده مهندسی، دانشکده علوم، و کالج هنرهای لیبرال، آموزش و توسعه انسانی. این کالج ها همگی برنامه های لیسانس مختلفی را اجرا می کنند. برنامه تحصیل در خارج از کشور که توسط دانشگاه سازماندهی شده است همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد که در تمام نقاط جهان مانند آفریقا و استرالیا به ماجراجویی های دانشگاهی بپردازند. امکان انجام یک ترم در خارج از کشور در برنامه ها و یا فقط در طول تابستان وجود دارد. در مورد مسکن و امکانات تفریحی در محوطه دانشگاه، گزینه های مختلفی به دانشجویان ارائه می شود. سه تسهیلات مسکن مختلف برای انتخاب وجود دارد که همگی از نظر امکاناتی که ارائه می دهند متفاوت هستند. آپارتمان ها در دهکده لافیت حتی برای دانشجویان متاهل یا خانواده مناسب هستند، زیرا دارای یک یا دو اتاق خواب هستند.

میانگین هزینه ها در سال
هزینه تحصیل در ایالت: 9108 دلار آمریکا
هزینه تحصیل در خارج از ایالت: 13678 دلار آمریکا
شهریه دانشجویان بین المللی: 13990 دلار آمریکا
 
چطور ویزای دانشجویی آمریکا بگیریم؟
راحت ترین دانشگاه های آمریکا برای اپلای کدامند؟ / 100 دانشگاه برتر با بالاترین نرخ پذیرش
نیواورلئان
3. دانشگاه صلیب مقدس
دانشگاه صلیب مقدس که در سال 1916 تأسیس شد، همچنین به عنوان UOHC شناخته می شود، یک کالج خصوصی هنرهای لیبرال است که توسط ماریانیت های صلیب مقدس (MSC) تأسیس شده است. MSC یک جماعت راهبه‌های کاتولیک رومی است که قدمت آن به سال 1841 باز می‌گردد. این دانشگاه هنوز هم تا به امروز به این جماعت وابسته است. تا ژانویه 2016، این دانشگاه با نام کالج بانوی صلیب مقدس شناخته می شد. در حال حاضر، UOHC بیش از هزار دانشجو را در خود جای داده است، که دانشگاه صلیب مقدس را به یکی از دانشگاه های کوچکتر در فهرست نهایی ما تبدیل می کند.

این دانشگاه ارزان در نیواورلئان بسیار نزدیک به مرکز شهر و در ساحل غربی رودخانه می سی سی پی واقع شده است. اگرچه دانشگاه تعداد کمتری دانشجو را در خود جای داده است، مدرسه هنوز برنامه های متنوعی را ارائه می دهد. اینها شامل 22 مدرک لیسانس، هفت مدرک کارشناسی ارشد، دو مدرک دکترا و شش مدرک کاردانی است. هم دانشجویان بین المللی از خارج از ایالات متحده می توانند در UOHC تحصیل کنند و هم دانشجویان آمریکایی می توانند در خارج از کشور تحصیل کنند.

میانگین هزینه ها در سال
هزینه تحصیل در ایالت: 14180 دلار آمریکا
هزینه تحصیل در خارج از ایالت: 14180 دلار آمریکا
شهریه دانشجویان بین المللی: 14180 دلار آمریکا

4. دانشگاه دیلارد
ما به دانشگاه دیلارد رسیدیم که مانند دانشگاه جنوبی در نیواورلئان، یک دانشگاه سیاهپوست تاریخی در لوئیزیانا است. با این حال، این دانشگاه ارزان در نیواورلئان یک موسسه خصوصی است که در سال 1869 تأسیس شده است، که آن را به یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های فهرست نهایی ما تبدیل می‌کند. 

دانشگاه دیلارد تحت شعار لاتین "Ex Fide, Fortis" که به "قوی از طریق ایمان" ترجمه می شود، فعالیت می کند. دانشگاه دیلارد دارای کالج های مختلف، کالج بازرگانی، کالج پرستاری و کالج هنر و علوم است. این کالج‌ها همگی شامل مدارس و بخش‌های مختلف می‌شوند که به نوبه خود رشته‌ها و برنامه‌های فراوانی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند. کالج پرستاری در دانشگاه دیلارد اولین دانشگاهی در لوئیزیانا بود که مدرک لیسانس خود را در رشته پرستاری ارائه کرد. این دپارتمان دارای امکانات مختلف با فناوری پیشرفته، مانند شش آزمایشگاه مختلف است که به بهترین نحو با نیازهای هر حوزه تخصصی منطبق است. آزمایشگاه شبیه سازی با فناوری پیشرفته به دانشجویان اجازه می دهد تا با سناریوهای مختلف تمرین کنند تا در دنیای دشوار پرستاری تا حد امکان آماده باشند.

میانگین هزینه ها در سال
هزینه تحصیل در ایالت: 17410 دلار آمریکا
هزینه تحصیل در خارج از ایالت: 17410 دلار آمریکا
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی: 17410 دلار آمریکا

5. دانشگاه خاویر لوئیزیانا
در پایان فهرست نهایی ما، دانشگاه خاویر لوئیزیانا (XULA) است. این دانشگاه خصوصی و هنرهای لیبرال یک مؤسسه ویژه در ایالات متحده است زیرا تنها مؤسسه آموزش عالی کاتولیک رومی سیاه پوست در این کشور است. دانشگاه خاویر در سال 1925 توسط سنت کاترین درکسل و فرقه راهبه های کاتولیک رومی، خواهران مقدس تأسیس شد. پردیس XULA در بخش Gert Town شهر واقع شده است. این محله نقش بزرگی در توسعه صنعتی نیواورلئان داشته است. برنامه درسی دانشگاه دارای برنامه های بشردوستانه و پزشکی و علمی است.

XULA دارای دو کالج مختلف است، کالج هنر و علوم و کالج داروسازی. این دو کالج گزینه های تحصیلی مختلفی مانند علوم ریاضی و فیزیک، تجارت، علوم رفتار اجتماعی و داروسازی را به دانشجویان ارائه می دهند. کالج داروسازی دارای دو بخش مختلف، علوم پایه دارویی، و علوم بالینی و اداری است. همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در XULA از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی آنها وجود دارد.

زندگی دانشگاهی در XULA انجمن‌های افتخاری، سازمان‌های یونانی، باشگاه‌های دانشگاهی، باشگاه‌های ورزشی و گروه‌های نمایشی را ارائه می‌دهد. مهم نیست که علایق یا سرگرمی های شما چیست، مطمئناً در این دانشگاه ارزان در نیواورلئان ارتباطاتی برقرار خواهید کرد که تا آخر عمر ادامه خواهند داشت. دانشجویانی که در یکی از 9 تیم دانشگاهی دانشگاه رقابت می‌کنند، به‌عنوان «هشت طلایی خاویر» یا «تکه‌های طلا» نیز شناخته می‌شوند.

میانگین هزینه ها در سال
هزینه تحصیل در خارج از ایالت: 22503 تا 34638 دلار آمریکا (بسته به برنامه انتخابی شما)
هزینه تحصیل در ایالت: 22503 تا 34638 دلار آمریکا (بسته به برنامه انتخابی شما)
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی: 22503 تا 34638 دلار آمریکا (بسته به برنامه انتخابی شما)
 

امیدوارم این مقاله در مورد دانشگاه های ارزان نیواورلئان مفید بوده باشد. 
 
جدول زمانی تحصیل در آمریکا
بورسیه های تحصیلی آمریکا در سال 2021-2022 برای دانشجویان بین المللی

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش