فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی تغییر کرد/ آغاز فراخوان جدید جذب مدرس از خرداد

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: امسال برخلاف سال های گذشته فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی دو بار برگزار می شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

اصغر کشتکار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای دو نوع مدرس است، مدرس خبره و مدرسان آموزشی، دانشگاه مدرسان آموزشی را از طریق فراخوان جذب و اعلام نیازی که طبق نیاز سنجی اعلام می‌شود، جذب می‌کند.

وی ادامه داد: از امسال برخلاف سال‌های گذشته که یک‌بار فراخوان جذب برگزار می‌شد، دو بار فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی خواهیم داشت، تعدادی که در این فراخوان اعلام نیاز می‌کنیم، دو تا سه برابر، نیاز سنجی خواهد بود که انجام شده است تا بتوانیم غنای بیشتری به مدرسان دانشگاه داده و قدرت انتخاب مراکز را در استفاده از مدرسان بهتر بیشتر کنیم.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: بنابراین از امسال دو بار فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی خواهیم داشت. یک فراخوان قبل از شروع ترم مهرماه و یک فراخون هم قبل از شروع ترم بهمن ماه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برای کسانی که علاقمند هستند مدرس علمی کار بردی شوند، خرداد ماه فراخوان امسال را خواهیم داشت.
 
طرح تحول آموزش عالی ابلاغ شد/ مشکل مدرک گرایی در کشور
کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ به ایستگاه پایانی رسید/ اعلام نتایج اولیه در اواخر خرداد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش