فراخوان جذب هیات علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ

این دانشگاه با هدف توسعه کیفی خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح دکتری تخصصی رشته‌های مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، حقوق خصوصی و ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE از طریق فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضو هیأت علمی تمام وقت (پیمانی) جذب می‌نماید.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

پردیس اصلی این فراخوان سازمان جهاد دانشگاهی است و فرآیند جذب اعضای هیأت علمی به صورت متمرکز در جهاد دانشگاهی انجام‌می‌گردد از این رو در بخش مربوط به عناوین دانشگاه‌ها و دانشکده‌های سامانه مرکز جذب اعضای هیأت علمی، عنوان دانشگاه «جهاددانشگاهی» و عنوان دانشکده «دانشگاه علم و فرهنگ» درج شده است. لذا الزامی است؛ متقاضیان درهنگام ثبت نام ابتدا جهاددانشگاهی را انتخاب کرده و سپس با توجه به رشته‌های فراخوان در خواست جذب در دانشگاه علم و فرهنگ را ثبت‌نمایند.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام درخواست خود در زمان مقرر به سامانه جذب اعضای هیأت علمی به نشانی (mjazb.ir)مراجعه نموده و پس از انتخاب جهاددانشگاهی در فراخوان رشته‌های مربوط به دانشگاه علم و فرهنگ شرکت نمایند.
 

آزمون‌های ارشد و دکتری از سال ۱۴۰۳ هوشمند می‌شوند
فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی تغییر کرد/ آغاز فراخوان جدید جذب مدرس از خرداد


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش