آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در موعد مقرر برگزار می شود

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در موعد مقرر در روزهای پنجشنبه و جمعه ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ در حوزه های امتحانی برگزار می شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

دکتر محمدمهدی نوروز شمسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ تا ساعت ۱۲ ظهر امروز فرصت دارند فرم خوداظهاری کووید را تکمیل کنند، افرادی که این فرم را تکمیل نکنند نمی‌توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

وی افزود: همچنین تا ساعت ۱۲ ظهر امروز داوطلبانی که می‌خواهند معدل صحیح کارشناسی خود را وارد کنند می‌توانند آن را تصحیح کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: تمامی داوطلبانی که فرم خود اظهاری کووید را تکمیل کرده اند می‌توانند تا ساعت ۱۲ امشب چهارشنبه ۴ خرداد با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی یک نسخه پرینت از کارت خود تهیه کنند. از میان ۶۴ هزار نفر داوطلب آزمون نیز تاکنون ۴۰ هزار نفر کارت خود را دریافت کرده اند.

وی تاکید کرد: تحت هر شرایطی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در موعد مقرر برگزار می‌شود و داوطلبان در ۳۴ حوزه امتحانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای ۵ و ۶ خرداد حضور می‌یابند.

نوروز شمسی اظهار داشت: از هم اکنون حوزه‌های آزمون آماده شده اند و تمهیدات لازم دیده شده است و همکاران در دانشگا ها مستقر هستند تا آزمون به خوبی برگزار شود. حدود ۶۴ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که برخی از داوطلبان در آزمون دو رشته شرکت می‌کنند.
 
مراکز برگزاری آزمون زبان msrt در سال ۱۴۰۱ اعلام شد
فراخوان جذب هیات علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش