دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشجوی دوره پودمانی دندانپزشکی می پذیرد

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بر اساس نامه شماره ۲۹۹۷/۵۲/۱۱/۱۴۰۱ تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ مجوزشورای آموزش دانشگاه، جهت دوره MDPH دندانپزشکی در سال جاری از طریق آزمون و براساس شرایط اعلام شده دانشجو می پذیرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

شرایط پذیرش دانشجو دوره MDPH دندانپزشکی:
داشتن مدرک دکتری و یا بالاتر در رشته دندانپزشکی
پذیرش در آزمون ورودی
داشتن موافقت بالاترین مقام مسئول برای شاغلین دولتی

نحوه پذیرش دانشجو دوره MDPH دندانپزشکی:
آزمون مرحله اول کتبی و به صورت تستی چهار گزینه ایب رگزار می شود. در این مرحله ۲ برابر ظرفیت رشته پذیرش می شوند.

آزمون مرحله دوم شامل مصاحبه شفاهی است که توسط شورای برنامه ریزی MDPH انجام می شود. عدم حضور داوطلبان در مرحله دوم آزمون انصراف محسوب شده و انجام مصاحبه مجدد امکان پذیر نخواهد بود.

پذیرش براساس ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه شفاهی بوده و اولویت با رتبه های بالاتر است.

تبصره: از ۳۰ درصد مصاحبه شفاهی، ۴۰ درصد (معادل ۱۲ درصد کل) براساس مستندات و CV ارائه شده محاسبه شده و ۶۰ درصد (معادل ۱۸ درصد کل) در مصاحبه شفاهی براساس توانایی های ارتباطی و زبان انگلیسی منظور می شود.

طول مدت و شرایط تحصیل:
این دوره شامل ۲۸ واحد درسی و ۴ واحد پایان نامه است. دوره پودمانی بوده و شامل پنج ترم تحصیلی و برای هر ترم بین چهار تا هفت واحد درسی است که در مجموع حداکثر ۲.۵ سال به طول می انجامد. به فارغ التحصیلان این دوره دانشنامه MDPH اعطاء می شود.

شهریه کل دوره MDPH مبلغ ۷۹ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است که پذیرفته شدگان باید در یک نوبت (در هنگام ورود به دوره) نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. احتمال افزایش شهریه در سال جاری وجود دارد که متعاقبا هنگام ثبت نام به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.

مدارک مورد نیاز به علاوه منابع آزمون در سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران درج شده است.

متقاضیان باید مدارک لازم را تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ به معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران تحویل دهند.

آزمون پذیرش دانشجو دوره MDPH دندانپزشکی در روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ در محل گروه سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

آزمون کتبی شامل ۷۰ سوال بوده که ۳۰ سوال از منبع اول، ۱۰ سوال از منبع دوم، ۱۰ سوال از منبع سوم و ۲۰ سوال مربوط به زبان انگلیسی است.
 
المپیادی ها در ریاضی، فیزیک و شیمی تا دکتری بورسیه می شوند
۷ اقدام ضروری برای تسهیل درخواست فرصت مطالعاتی خارج از کشور

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش