نرخ غذای دانشجویی از اول مهرماه تغییر می کند

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: قیمت غذای دانشجویی مهرماه تغییر خواهد کرد و جلسه هیات امنای صندوق ۱۶ شهریورماه برگزار شده و دراین جلسه قیمت غذا برای مهرماه نهایی می شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییر قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید گفت: قیمت غذای دانشجویی در حال حاضر به این شرح است: صبحانه هزار و ۶۰۰ تومان، ناهار و شام کم هزینه ۲ هزار و ۱۰۰ تومان، ناهار و شام متوسط هزینه سه هزار تومان، ناهار و شام پرهزینه سه هزار و ۵۰۰ تومان، حداقل و حداکثر مبلغ غذای دانشجویان شاغل به تحصیل در سنوات غیر مجاز ۶ هزار و ۸۰۰ تا ۹ هزار و ۶۰۰ تومان است.

وی درباره هزینه غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید گفت: تا زمانی که هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ پیشنهاد شده را تأیید نکنند، همه گمانه زنی خواهد بود برای همین بعد از تأیید و تصویب هیأت امنای صندوق اعلام می‌شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ جلسه هیأت امنای صندوق برگزارمی شود و در این جلسه ۳ پیشنهاد مربوط به قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید ارائه می‌دهیم و سپس در آن جلسه در خصوص موضوع مذکور تصمیم گیری می‌شود و پس از تصویب به دانشگاه‌ها برای اجرا ابلاغ می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بدین ترتیب نرخ ها از مهرماه تغییر می کند، افزود: سعی ما بر این است که سهم دانشجو برای پرداخت غذا را به زیر ۱۰ درصد برسانیم.

 چندی پیش شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران از گرانی سه برابری وعده غذایی دانشجویی خبر داده بودند.
 
شصت و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت برگزار نمی شود
بیش از نیمی از موسسات آموزش عالی اضافی هستند/ ۹۰ دانشگاه دولتی باید تعطیل یا ادغام شوند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش