مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها تمدید شد

 ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه‌های کشور از روز بیستم تیر ماه از طریق سامانه جذب اعضای هیأت علمی آغاز شده و قرار بود تا روز دوم مرداد ماه ادامه داشته باشد، اما به مدت دو روز دیگر یعنی تا آخر وقت امروز سه‌شنبه چهارم این ماه تمدید شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

مسئولان مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم به ایسنا اعلام کردند؛ به دلیل بروز برخی اختلالات در فرایند ثبت نام متقاضیان در فراخوان فوق و نگرانی های ایجاد شده در بین این متقاضیان، مهلت ثبت نام تا روز پنج شنبه ششم مرداد ماه جاری تمدید شده است.

بر اساس مصوبه جدید هیات عالی جذب شورای انقلاب فرهنگی، سن جذب عضویت هیأت علمی تا ۴۵ سال افزایش یافت و برای افرادی که با سن ۳۰ تا ۳۵ سال با مدرک دکتری متقاضی عضویت هیأت علمی هستند ۷ امتیاز علمی و برای افرادی که با سن ۳۵ تا ۴۰ سال با مدرک دکتری متقاضی عضویت هیأت علمی هستند ۳ امتیاز علمی در نظر گرفته خواهد شد.

هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین اعلام کرده است که در بررسی صلاحیت عمومی متقاضیان عضویت هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به ازای تأهل ۵ امتیاز و در صورت داشتن هر فرزند ۳ امتیاز به امتیازات صلاحیت عمومی افزوده می‌شود و در صورت تساوی امتیازات طبق فرم بررسی صلاحیت عمومی، اولویت با فرد متأهل است.
 
شصت و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت برگزار نمی شود
بیش از نیمی از موسسات آموزش عالی اضافی هستند/ ۹۰ دانشگاه دولتی باید تعطیل یا ادغام شوند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش