افزایش پرداخت کمک‌هزینه سفر فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور

 نود و پنجمین نشست شورای بورس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر پیشنهادهای متمم دستورالعمل‌های توانمندسازی بین‌المللی نیروی انسانی، از جمله فرصت مطالعاتی، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی و همچنین بررسی درخواست سفرهای برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور، فرصت مطالعاتی خارج از کشور و مأموریت آموزشی داخل کشور برگزار شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در ابتدا گزارش سفر برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور همکاران معاونت آموزشی دانشگاه و عضویت دانشگاه علوم پزشکی تهران در Association of Academic Health Centers international و شرکت هیاتی از نمایندگان دانشگاه در نشست منطقه‌ای این انجمن توسط دکتر علامه تشریح شد.

این انجمن از برجسته‌ترین مراجع علمی تخصصی در زمینه فعالیت مراکز آموزش علوم پزشکی (در هر سه حوزه آموزشی، پژوهشی و درمانی) در سطح بین‌الملل است.

در ادامه نشست بررسی پیشنهاد متمم دستورالعمل‌های فرصت مطالعاتی، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی، گزارش پیگیری مصوبات شورای قبلی، گزارش وضعیت بازگشت به محل خدمت تعدادی از فرصت‌های مطالعاتی و مأموریت‌های خارج از کشور، بررسی درخواست فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور، مأموریت‌های آموزشی خارج از کشور، سفرهای برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور، مأموریت‌های آموزشی داخل کشور و یک مورد درخواست فرصت مطالعاتی ۶ ماهه دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

اعضای شورای بورس دانشگاه پس از انجام بررسی‌های لازم با برخی از درخواست‌های مطرح شده موافقت خود را اعلام کردند.

توضیح اینکه، در طرح پیشنهادهای متمم دستورالعمل‌های توانمندسازی بین‌المللی نیروی انسانی، افزایش پرداخت کمک‌هزینه سفر فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی مورد تصویب قرار گرفت که جزئیات آن توسط معاونت بین‌الملل دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
نرخ غذای دانشجویی ابلاغ شد/ نحوه تعیین نرخ غذای دانشجویان سنواتی
افزایش سهمیه سربازی نخبگی/ امریه پسادکتری بدون انجام طرح های نظامی

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش