آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ دانشگاه تهران از فردا به صورت حضوری

دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران درباره آئین ویژه استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران گفت: بر اساس مصوبه هیأت رئیسه و شورای فرهنگی دانشگاه تهران، آئین استقبال از نودانشجویان دانشگاه تهران در ششم مهر ماه برگزار خواهد شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

وی افزود: در روز ششم مهر ماه، پذیرش ۴ هزار دانشجوی جدیدالورود از محل سر در اصلی دانشگاه تهران انجام خواهد شد و با هماهنگی‌های بعمل‌آمده، دانشجویان ورودی‌های قبل بخش بزرگی از مدیریت آئین استقبال از نودانشجویان را برعهده خواهند داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اعلام اینکه آئین استقبال از نودانشجویان از مصلی دانشگاه تهران آغاز می‌شود، اظهار کرد: بخشی از این آئین به صورت متمرکز برای همه نودانشجویان در مصلی برگزار خواهد شد و ادامه مسئولیت اجرای برنامه برعهده رؤسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشکدگان و دانشکده‌ها است.

بهرامی احسان افزود: بر این اساس، کمیته آغاز سال تحصیلی در هر دانشکدگان و دانشکده به ریاست رئیس دانشکدگان و دانشکده و دبیری معاون فرهنگی و اجتماعی آن واحد دانشگاهی تشکیل می‌شود و پس از برنامه استقبال از دانشجویان جدیدالورود، عملیات آشنایی با دانشکده و ثبت‌نام نودانشجویان برعهده کمیته آغاز سال تحصیلی هر واحد دانشگاهی است.

وی ابراز امیدواری کرد آئین استقبال از نودانشجویان در روز ششم مهر ماه، یک رویداد به یادماندنی، باشکوه و پر از امید برای دانشجویان جدیدالورود باشد و سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ که ادامه تجربه دانشگاه تهران در آموزش حضوری است، با نشاط بیشتر آغاز شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در پایان گفت: دانشگاه تهران با تجربه یک مرحله بازگشایی حضوری در ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱، با قدرت بیشتری برنامه آغاز سال تحصیلی جدید را اجرا کند.

به گزارش مهر، زیرساخت‌های ایجادشده برای آموزش مجازی در شرایط کرونا نیز همزمان با آموزش حضوری برای بهره‌مندی بیشتر در شرایط خاص از قبیل آلودگی هوا یا شرایط بد جوی و نیز به عنوان بستر کمک آموزشی با برنامه‌ریزی معاونت آموزشی دانشگاه تهران بکار گرفته خواهد شد.
 
نرخ غذای دانشجویی ابلاغ شد/ نحوه تعیین نرخ غذای دانشجویان سنواتی
افزایش سهمیه سربازی نخبگی/ امریه پسادکتری بدون انجام طرح های نظامی

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش