ارتقای مرتبه بیش از ۵۰۰ عضو هیات علمی مربی در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: از ۸۰۰ نفر عضو هیأت علمی این دانشگاه با مرتبه مربی ۵۰۰ نفر ارتقا پیدا کردند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

ابراهیم تقی پور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه چند درصد اساتید دانشگاه پیام نور در مرتبه مربی (کارشناسی ارشد) فعالیت می‌کنند گفت: برخی از اساتید دانشگاه در مرتبه مربی هستند اما تعداد این مربیان بسیار محدود است.

وی ادامه داد: همین تعداد محدود مربی نیز به صورت مأموریت تحصیلی در دوره دکتری مشغول تحصیل هستند از حدود ۳ هزار و ۸۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور نزدیک ۸۰۰ نفر با مرتبه مربی فعالیت می‌کنند البته مربیانی که در دوره دکتری مشغول تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: تعداد مربیانی که فقط کارشناس ارشد باشند بسیار محدود بوده و در رشته‌هایی مانند هنر فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: از ۸۰۰ نفر عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور با مرتبه مربی، حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر هستند که در دوره دکتری مشغول به تحصیل نیستند و مابقی به صورت مأموریت تحصیلی در حال تحصیل در دوره دکتری هستند که به زودی مراحل ارتقا آنها طی می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: بنابراین درصد مربیان ارشد این دانشگاه محدود است و در حال حاضر ۱۰۰ استاد تمام ۳۸۰ دانشیار و بیش از دوهزار استاد یار در دانشگاه پیام نور مشغول فعالیت هستند.
 
برگزاری کلاس ها به شکل حضوری ادامه خواهد یافت
نیروی انتظامی بدون هماهنگی رئیس دانشگاه حق ورود ندارد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش