برنامه دانشگاه علمی کاربردی برای سابقه اشتغال دانشجویان کارشناسی

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی گفت: بر اساس طرحی که برای دانشجویان کارشناسی تعریف کرده‌ایم، تمام دانشجویان ترم هفتم و هشتم می‌توانند پودمان تخصصی ذی‌ربط با اشتغال مدنظر خود را در مراکز علمی‌کاربردی سپری کنند. این طرح سبب می‌شود که دانشجو بعد از فارغ التحصیلی و پیش از ورود به بازار کار، یک سال سابقه اشتغال داشته باشد.
 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه


به گزارش ایسنا، دکتر حسین بلندی در نشست خبری امروز دوشنبه ۱۸ مهر که به مناسبت سی و یکمین سالگرد تاسیس این مرکز آموزشی برگزار شد، عنوان کرد: ۲ طرح برای دانشجویان کارشناسی دانشگاه‌های کشور تعریف کرده‌ایم. بر مبنای این طرح، تمام دانشجویان ترم هفتم و هشتم می‌توانند پودمان تخصصی ذی‌ربط با اشتغال مدنظر خود را در مراکز علمی‌کاربردی سپری کنند. این طرح سبب می‌شود که دانشجو بعد از فارغ التحصیلی و پیش از ورود به بازار کار، یک سال سابقه اشتغال داشته باشد.

وی ادامه داد: برمبنای طرح دوم، تحصیل همزمان در دو دانشگاه را تعریف کرده‌ایم. دانشجویان پس از اینکه ۶۰ واحد درسی را در دانشگاه خود سپری کردند، می‌توانند ۳۶ واحد درسی در دانشگاه علمی‌کاربردی بگذرانند. واحدهایی که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می‌شود، بر اساس علائق آنها به حوزه شغلی است. در این طرح، دانشجو می‌تواند ۲ مدرک تحصیلی شامل یک مدرک کارشناسی‌ناپیوسته و یک مدرک کارشناسی پیوسته دریافت کند.
 

کنکور نظام تعلیم و تربیت فرزندان ما را به گروگان گرفته است
آغاز ثبت نام وام ضروری دانشجویان علوم پزشکی تهران/اعلام مبلغ وام


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش