ایجاد فرصت مجدد برای شرکت در مصاحبه دوره دکتری سال ۹۷

 پژوهشکده لیزر و پلاسما دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: از آنجا که تعدادی از معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۱۳۹۷، رشته فوتونیک و مهندسی پلاسما، موفق به شرکت در مصاحبه ۶ خرداد ۹۷ نشده اند، این پژوهشکده در تاریخ ۵ تیر ۹۷ فرصت مجددی برای شرکت در مصاحبه را فراهم کرده است.

لذا داوطلبینی که قصد شرکت در مصاحبه را دارند در روز سه شنبه مورخ ۵ تیرماه راس ساعت ۸:۳۰ صبح به پژوهشکده لیزر و پلاسما مراجعه کنند.

حضور داوطلبین رأس ساعت اعلام شده الزامی است و تاریخ اعلام شده تمدید نخواهد شد.

مصاحبه در دانشگاه شهید بهشتی، ساختمان اصلی پژوهشکده لیزر و پلاسما (جنب خیابان استخر) برگزار می شود. ارائه تمام مدارک اعلام شده توسط معاونت آموزشی دانشگاه الزامی است.پذیرش در مصاحبه منوط به ثبت تمام مدارک اعلام شده در سیستم گلستان است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش