برنامه ریزی ماتریسی دانشگاه آزاد برای مصاحبه های دکتری 97

عضو شورای برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه ریزی ماتریسی دانشگاه برای مصاحبه های دکتری 97 خبر داد.

دکتر محمدمهدی فروغی  گفت: مصاحبه‌های همه رشته‌های دوره دکتری استان‌های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان در واحد کرمان انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین مصاحبه همه رشته‌های موجود در پردیس‌های علوم و تحقیقات و پردیس‌های بین المللی قشم و کیش در کرمان انجام خواهد شد. مجموعا در منطقه آمایشی هشت، 74 رشته گرایش وجود دارد.

عضو شورای برنامه‌ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کمیته‌های انجام مصاحبه از اساتید مرتبه استادیار به بالا تشکیل شده‌اند. همچنین اساتید دانشگاه‌های دولتی نیز در کمیته‌های مصاحبه حضور دارند.

فروغی از برنامه‌ریزی ماتریسی در مناطق آمایشی برای انجام مصاحبه‌های آزمون دکتری خبر داد و افزود: به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که اگر داوطلبان در 5 منطقه آمایشی مصاحبه داشته باشند هیچ یک با دیگری تداخل ندارد.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش