معرفی دانشگاه کنکوردیا کانادا

دانشگاه کنکوردیا یکی از دانشگاه های نمونه کشور کانادا می باشد که سالانه متقاضیان ادامه تحصیل فراوانی را از داخل کشور کانادا و سراسر جهان به خود جذب می نماید.
این دانشگاه با دارا بودن چندین ساختمان و محوطه ی دانشگاهی در شهر مونتریال و چند شهر دیگر ظرفیت مناسبی را برای دانشجویان فراهم نموده است.
این دانشگاه دولتی بوده و بودجه ی خوبی را سالیانه دریافت می نماید که نتیجه ی آن ارائه بودسیه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی خوبی می باشد.

دانشگاه کنکوردیا بیش از 140 سال قدمت دارد و در واقع در سال های اولیه تشکیل کشور کانادا بنیان گذاری شده است.
اگر فضای مناسب با تنوع فرهنگی بالا و فضای دانشگاهی آمیخته با زندگی شهر نشینی را می پسندید این دانشگاه مقصد خوبی برای متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا می باشد.
رتبه این دانشگاه در سال 2017 در جایگاه هفدهم در میان دانشگاه های خوب کشور کانادا دسته بندی شده است.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش