پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس های دانشگاه هرمزگان

دانشگاه هرمزگان در نظر دارد براساس مجوز شورای گسترش و برنامه‌ ریزی آموزش عالی وزارت علوم، در مقطع دکتری تخصصیPh.d) ) از طریق کنکور سراسری آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز Ph.D سال ۱۳۹۷ سازمان سنجش آموزش کشور در رشته های دایر در پردیس دانشگاهی قشم ازجمله، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، مهندسی شیلات با گرایش تکثیر و پرورش آبزیان و گرایش تولید و بهره برداری، مدیریت و کنترل بیابان، و علوم و مهندسی آبخیزداری با گرایش آب و گرایش زمین دانشجو پذیرش کند.

همچنین این دانشگاه در پردیس شماره این دانشگاه (بندرعباس) در رشته های، فیزیک دریا، هواشناسی و مهندسی عمران گرایش سازه دانشجو پذیرش می کند.

 بنابراین از تمام متقاضیان دعوت می شود جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش به آدرس   www.sanjesh.org مراجعه کنند.

مدرک فارغ التحصیلی در دوره های دایر در پردیس‌های دانشگاه، مدرک رسمی، دولتی و براساس مجوز شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است.

 متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه هرمزگان به نشانی hormozgan.ac.ir مراجعه و یا با شماره تماس های ۱۳-۰۷۶۳۳۷۱۱۰۰۰ داخلی ۳۰۳ و ۰۷۶۳۳۷۱۱۰۲۱ تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش