⁠⁣چگونه در اتریش کار پیدا کنیم؟

سازمان خدمات کاریابی اتریش (AMS) : ( Arbeitsmarktservice) یک سازمان وابسته به دولت اتریش است که به افراد خواهان کار در یافتن کار کمک میکند . شرکت ها و موسساتی که نیاز به نیروی کار دارند درخواست خود را برای AMSمیفرستند و AMS نیز در پاسخ , لیست نیرو های کار مناسب با هر موقعیت شغلی را به آنها ارایه میدهد تا ترتیب مصاحبه کاری با آنها داده شود .حتی افراد خارجی که خواستار کاریابی در اتریش هستند نیز میتوانند رزومه و درخواست خود را به صورت آنلاین در سیستم AMS ثبت نمایند .

جستجوی اینترنتی برای کار در اتریش:
کاریابی از طریق اینترنت بسیار ساده , سریع و ارزان است . اما یک نکته کار شما را سخت خواهد کرد. اکثر سایت های کاریابی در کشور اتریش به زبان آلمانی هستند . پس به خاطر داشته باشید که برای این کار یا از قبل زبان آلمانی را تمرین کنید و یا همراه یک فرد که به زبان آلمان تسلط کافی دارد به مطالعه ی این سایت ها بپردازید .

حال سوال همیشگی: آیا میتوان به سایت های اینترنتی اعتماد کرد؟

در این قسمت سایت های معتبر و محبوب کاریابی در اتریش را مورد بررسی قرار میدهیم :

www.jobpilot.at یکی از پر بازدیدترین و بهترین سایت های کاریابی در کشور اتریش است که بعد از دریافت رزومه ی شما, هر هفته موقعیت های جدید شغلی را به شما معرفی میکند.
www.derstandard.at/stellenmarkt سایت کاریابی روزنامه DER STANDARD که از موتور جستجوی قوی برخوردار است.
www.dermarkt.at یک درگاه اینترنتی برای یافتن شغل, خانه و اتوموبیل مورد علاقه برای انواع سلیقه ها.
www.ams.or.at سایت رسمی سازمان خدمات کاریابی کشور اتریش 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش