تحصیل در هلند

⚫️ تحصیل در هلند: 

بیش از ۲۱۰۰ برنامه آموزشی به زبان انگلیسی در هلند وجود دارد. در اروپا هلند به عنوان کشوری شناخته می‌شود که بیشترین دوره‌های آموزشی به زبان انگلیسی را ارائه می‌کند. 
۹۵% مردم هلند به زبان انگلیسی حرف می‌زنند بنابرین برقراری ارتباط با آنها بسیار آسان است. به ازای پولی که هزینه می‌کنید از آموزش با کیفیت عالی برخوردار می‌شوید. کیفیت آموزشی مراکز آموزشی هلند معروف است و شهریه این مراکز نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان ارزان‌تر است.

📍 عضویت در یک جامعه جهانی:
بسیاری از دانشجویان بین المللی از بیش از ۱۶۰ کشور مختلف به هلند آمده‌اند. جامعه هلند ارتباطات خوبی با سایر فرهنگ‍‍‍‍‌ها و جوامع تجاری و جهانی دارد. مردم هلند روشنفکر و رک هستند و بنابراین به راحتی می‌توان با آنها ارتباط برقرار کرد.

📍  گسترش مهارت‌های ارزشمند و موفق شدن
شیوه آموزشی هلند تعاملی و دانشجو محور است. تحصیل در هلند به رشد و گسترش خلاقیت و ایده‌های فردی شما همچنین گسترش مهارت‌هایی نظیر تحلیل، حل مساله و تفکر خلاق کمک می‌کند.

📍 زندگی در یکی از امن‌ترین و شادترین کشورهای جهان
هلند یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است. براساس شاخص صلح جهانی ۲۰۱۶ هلند در بین ۱۰کشور دنیا قرار دارد.

📍  ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با باقی اروپا
هنگامی که در هلند زندگی می‌کنید به راحتی می‌توانید به همه اروپا سفر کنید. در عرض ۳ ساعت می‌توانید در پاریس باشید. با ۵-۶ ساعت سفر با قطار به برلین یا لندن می‌رسید. در واقع هلند دروازه اروپاست. کسب بسیاری از فرصت‌های حرفه‌ای بین‌المللی هلند هفدهمین قدرت اقتصادی جهان است. بسیاری از شرکت‌های چندملیتی بزرگ دنیا نظیر shell, KLM, ING, HEINEKEN , PHILIPS هلندی هستند. در بسیاری از زمینه‌ها هلند نظیر کشاورزی، مدیریت آب، هنر و طراحی، لجستیک و انرژی‌های پایدار پیشرو است.

📍 امکان شروع یک حرف پس از پایان تحصیلات در هلند:
دولت هلند تمایل به جذب علم و استعدادها دارد. فارغ‌التحصیلان بین‌المللی پس از اتمام دروه تحصیلی خود می‌توانند نسبت به اخذ مجوز کار یک ساله اقدام کنند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش