چرا تحصیل در اسپانیا؟

 ⁠⁣چرا تحصیل در اسپانیا  

◀️ کشور اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی دارای رفاه اجتماعی بهتر، امکانات تفریحی بیشتر و میزان جرم و جنایت کمتری است.کشور اسپانیا دارای یکی از بالاترین استانداردها و سیستم‌های درمانی در دنیا به‌خصوص برای درمان بیماری‌های خاص و مراقبت‌های ویژه است.

◀️ اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا است.

◀️ هزینه زندگی در اسپانیا به مراتب و بطور متوسط بین 20 الی 30 درصد کمتر از سایر کشورهای اروپایی است.سیستم حمل‌ و نقل زمینی و هوایی اسپانیا بسیار منعطف، ارزان قیمت و منظم است.

◀️ مزایای تحصیلات تکمیلی در اسپانیاامکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر جهان همچون دانشگاه ملّی بارسلونا، دانشگاه پلی تکنیک بارسلونا، دانشگاه اتونومای بارسلونا و دهها انستیتوی معتبر جهانی وابسته به این دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی وجود دارد.امكان تحصیل به زبان انگلیسی، علاوه بر زبان اسپانیایی نیز در دانشگاه های اسپانیا وجود دارد، البته به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیا، نیازی به مدرك زبان انگلیسی و یا اسپانیایی ناست، بلكه تسلّط نسبی به زبان انگلیسی كفایت می كند.علی رغم هزینه های بسیار پایین تحصیل در دانشگاه ها و كالج های بارسلونا، امکان اخذ بورس تحصیلی و یا انعقاد قرارداد کاری با دانشگاه و انستیتوهای وابسته، برای دانشجویان مستعد فراهم است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش