مهاجرت و اقامت به کانادا از طریق تحصیل فرزند


 مهاجرت و اقامت به کانادا از طریق تحصیل فرزند  

اخد اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزند در مدارس کانادا یکی از فرصتهایی ست که والدین می توانند از این طریق به کانادا مهاجرت نمایند. دولت کانادا همواره از متقاضیان تحصیل در مدارس کانادا که شرایط لازم برای اخذ ویزای دانش آموزی کانادا را دارند استقبال می نماید.در حال حاضر یکی از آسان ترین و سریع ترین راههای ورود به کانادا ثبت نام فرزندان در مدارس و اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزندان است.البته ثبت نام فرزندان در مدارس کانادا بخودی خود منجر به اقامت دائم برای والدین نمی گردد و این راه تنها دروازه ورود به خاک کانادا و سپس تبدیل ویزای همراه به اقامت کانادا است.

👇 شرایط اقامت دائم کانادا از طریق ثبت نام فرزند در مدارس کانادا:

🔸داشتن فرزند 6 تا 18 ساله
🔸داشتن استطاعت مالی مورد نیاز (حداقل 10000دلار کانادا + هزینه یکسال تحصیلی مدارس کانادا)
🔸ثبت نام فرزند در دوره مدارس دبستان و یا دبیرستان
🔸بدون نیاز به مدرک زبان
🔸اخذ ویزای همراه برای یکی از والدین بعنوان سرپرست و قیم
🔽🔽🔽
در این روش والدین دانش آموزان توسط ویزای گاردین (ویزای همراه) وارد خاک کانادا می شوند و پس از اخذ مدرک زبان می توانند برای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاههای کانادا برای خود اقدام نمایند. 

والدینی که موفق به اخذ ویزای دانشجویی برای خود شوند، هزینه تحصیل فرزند آنها رایگان می شود و می توانند برای همسر خود نیز درخواست ویزای کار(Open work permit) نمایند.

و در نهایت دانشجویان بین المللی کانادا بعد از تحصیل اجازه کار در کانادا را خواهند داشت و به این ترتیب فرصت و امتیاز لازم را برای اخذ دائم کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی دانشجویان بین المللی را خواهند کسب نمود.
🔽🔽🔽
✔️️تبدیل ویزای همراه به ویزای دانشجویی
✔️اقدام به اخذ مدرک زبان
✔️اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا
✔️تبدیل ویزای همراه به ویزای دانشجویی (هزینه تحصیل فرزند رایگان می گردد)
✔️تبدیل ویزای همراه به ویزای دانشجویی
✔️اخذ ویزای کار (Open Work Permit) برای همسر
✔️اخذ مجوز کار پس از فارغ تحصیلی
✔️اقدام از طریق برنامه های مهاجرتی دانشجویان بین المللی و اخذ اقامت کانادا

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش