شرایط تحصیل در پرتغال

◼️ شرایط تحصیل در پرتغال

پرتغال برای علاقه مندانی که قصد تحصیل در اروپا با هزینه پایین در دانشگاه های با رنک خوب را دارند، یکی از بهترین مقاصد است. در سراسر کشور پرتغال، دانشگاه هایی با سوابق عالی و شناخته شده وجود دارد.

دانشگاه جدید لیسبون که در طبقه بندی جدید دانشگاه ها با طول عمر 50 سال در میان 50 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

دانشگاه کاتولیک، که این دانشگاه در مقطع (کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی) در کلاس جهانی قرار گرفته است.

دانشگاه پورتو که دانشکده معماری این دانشگاه برای سالیان متوالی از پیشرو های این عرصه در اروپا بوده است و اعتبار جهانی دارد.

زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در پرتغال، پرتغالی یا انگلیسی است. امکان پذیرش بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. همچنین متقاضی پس از اخذ پذیرش می تواند برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه بگیرد.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش