چرا اکسپرس اینتری کانادا⁉️ 

  چرا اکسپرس اینتری کانادا⁉️  

✔️ طبق آمارهایی که به تازگی برای کشورهای توسعه یافته تحت عنوان اقامت یا شهروندی آسان انتشار یافته است، کشور کانادا، با وجود سیستم گزینشی چندمرحله ای، هنوز هم پس از کشورهایی مثل آرژانتین، برزیل، پاناما و از اروپا بلژیک و فرانسه و بعد از سنگاپور در آسیا، جزء 10 کشور برتر و بهترین گزینه مهاجرت شناخته می شود.

✔️ در راستای جذب مهاجران بیشتر، دولت کانادا در تلاش بوده است که از سال 2008 سیستم آنلاین و راحت تری را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا را تحت عنوان مهاجرت سریع یا اکسپرس اینتری (Express Entry) فراهم آورد. باید اذعان کرد با توجه به تغییراتی هر ساله در این سیستم بوجود آمده، سیستم مهاجرت سریع به کانادا توانسته سرعت پاسخگوئی و ارزیابی افراد واجد شرایط را بهبود ببخشد.

✔️ شایان ذکر است در انتخاب دوره های قبلی اکسپرس اینتری حداقل امتیاز بین 440 امتیاز تا حدود 460 امتیاز در نظر گرفته شده است. برای مثال در انتخاب ماه جون 2018 اکسپرس انتری تعداد 3750 دعوت نامه صادر شده است اما با حداقل امتیاز 442 ، که کمترین میزان امتیاز مورد نیاز در سال 2018 بوده است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام میخواستم بدونم کسی که دانشگاه تربیت معلمی درس میخونه میتونه برای بورسیه تحصیلی به کشورای دیگه اقدام کنه؟
2 هفته پیش

#مهاجرت سلام میخواستم بدونم برای مهاجرت تحصیلی به آلمان میشه با مدرک کاردانی فنی حرفه ای ویزای تحصیلی گرفت بعد اینکه با این مدرک میشه کنکور سراسری در رشته های مثل ریاظی یا انسانی شرکت کرد بعد کنکور در خواست. ویزای تحصیلی داد یا نه بعد محددیت سنی داره مثلا اگه طرف 24 سالش باشه قبول میکنن بازم برای مقطع لیسانس در آلمان یا نه
1 ماه پیش

بنده دو هفته است رزومه را ارسال کرده ام به ایدی تلگرام ولی خبری نشده است چرا؟ 
1 ماه پیش