چرا اکسپرس اینتری کانادا⁉️ 

  چرا اکسپرس اینتری کانادا⁉️  

✔️ طبق آمارهایی که به تازگی برای کشورهای توسعه یافته تحت عنوان اقامت یا شهروندی آسان انتشار یافته است، کشور کانادا، با وجود سیستم گزینشی چندمرحله ای، هنوز هم پس از کشورهایی مثل آرژانتین، برزیل، پاناما و از اروپا بلژیک و فرانسه و بعد از سنگاپور در آسیا، جزء 10 کشور برتر و بهترین گزینه مهاجرت شناخته می شود.

✔️ در راستای جذب مهاجران بیشتر، دولت کانادا در تلاش بوده است که از سال 2008 سیستم آنلاین و راحت تری را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا را تحت عنوان مهاجرت سریع یا اکسپرس اینتری (Express Entry) فراهم آورد. باید اذعان کرد با توجه به تغییراتی هر ساله در این سیستم بوجود آمده، سیستم مهاجرت سریع به کانادا توانسته سرعت پاسخگوئی و ارزیابی افراد واجد شرایط را بهبود ببخشد.

✔️ شایان ذکر است در انتخاب دوره های قبلی اکسپرس اینتری حداقل امتیاز بین 440 امتیاز تا حدود 460 امتیاز در نظر گرفته شده است. برای مثال در انتخاب ماه جون 2018 اکسپرس انتری تعداد 3750 دعوت نامه صادر شده است اما با حداقل امتیاز 442 ، که کمترین میزان امتیاز مورد نیاز در سال 2018 بوده است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
4 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
5 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش