چاپ کتاب "فنون مکاتبات اداری" توسط جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، کتاب "فنون مکاتبات اداری" تالیف زهرا فاتحی فرد از جهادگران واحد به تیراژ 500 نسخه در آذرماه توسط مرکز انتشارات واحد صنعتی اصفهان چاپ و راهی بازار کتاب گردید. 
در شرح کتاب آمده است: انتقال اطلاعات و ایجاد ارتباط در سازمان یکی از مهمترین امور اداره سازمان‌ها و ادارات محسوب می‌گردد. اجرای دقیق این امر مهم برای مدیران و کارکنان ضروری و الزامی می‌باشد و باید به آن توجه گردد. انتقال اطلاعات و برقراری ارتباط در سازمان از طریق مکاتبات اداری انجام می‌گیرد. نوشته‌های اداری چه به صورت الکترونیک و یا به صورت کاغذی تنها وسیله ارتباطات رسمی در سازمان می‌باشد و به عنوان زبان رسمی در سازمان موجب رشد و ارتقاء و اجرای دقیق برنامه‌ها شده است به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردار است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش