مهاجرت به کشور اتریش از طریق ویزای کاری

کشور اتریش یکی از بروز ترین و پیشرفته ترین کشورها در جهان محسوب می شود و هر ساله افراد بیشماری خواهان مهاجرت به کشور اتریش می باشند.
 مهاجرت به کشور اتریش از طریق ویزای کاری امکان پذیراست و همانطور که گفته شد اقتصاد این کشور بسیار توانمند می باشد.

مهاجرت به کشور اتریش از طریق ویزای کاری
راه های بسیار گوناگونی برای مهاجرت به کشور اتریش وجود دارد که یکی از روش های پر تقاضا برای مهاجرت  به کشور اتریش ، مهاجرت به کشور اتریش از طریق ویزای کاری می باشد.

روش های مهاجرت به کشور اتریش :
◀️ مهاجرت تحصیلی
◀️ سرمایه گذاری در کشور اتریش
◀️ ثبت شرکت در کشور اتریش
◀️ ازدواج با شهروند اتریشی
◀️ تولد در کشور اتریش  .

اولین قدم جهت اخذ ویزای کاری کشور اتریش، شما باید از سوی کشور اتریش پیشنهاد کاری دریافت کنید این امر برای افرادی می باشد که مهارت های ویژه ای را دارا می باشند و کار فرمایان اتریشی خواهان این افراد در جهت انجام کار می باشند .

دومین قدم، شما باید از سوی کار فرمای اتریشی خود دعوت نامه ای جهت کار در کشور اتریش داشته باشید تا به شما ویزای کار کشور اتریش تعلق بگیرد .

البته لازم به ذکر می باشد، حداقل مدرکی که شما باید در جهت اخذ ویزای کاری کشور اتریش در دست داشته باشید ، مدرک کارشناسی ، می باشد .

شرایط آگهی کار در کشور اتریش  پروسه های خاص خود را دارا می باشد. ابتدا آگهی در منبع خبری کاری کشور اتریش منتشر می شود. این آگهی به مدت ۹۰ روز متوالی در کشور اتریش باقی می ماند و اگر شخص خاصی خواهان این آگهی کاری در کشور اتریش نباشد، اگهی مورد نظر به مدت ۹۰ روز متوالی بین کشورهای عضو اتحادیه ی  ارو پا انتشار می یابد تا شخص مورد نظر متناسب با این درخواست کاری پیدا گردد .

اگر باز هم در بین کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا خواهانی برای این کار نباشد، شما تبعه ی خارجی می توانید در خواست کاری منتشر شده را قبول کنید و در کشور اتریش مشغول به کار شوید . شما با گذراندن این پروسه می توانید بعد از ۳ سال کار در کشور اتریش، در خواست اقامت دائم خود را ثبت کنید.
شما می توانید به مدت ۱۸۰ روز در کشور اتریش زندگی کنید تا کشور اتریش برای شما کار مورد نظرتان را مشخص نماید و بعد از یافتن شغل  مورد نظر، اقدام به خواست اخذ ویزای کاری کشور اتریش نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری کشور اتریش
◀️ تکمیل فرم در خواست اخذ ویزای کاری با جزئیات کامل
◀️ دو قطعه عکس
◀️ اصل شناسنامه ی با ترجمه
◀️ اصل پاسپورت
◀️ مدارک بیمه ای شما که در کار مورد نظر سابقه بیمه ای دارید .
◀️ پرداخت مالیات های مربوطه
◀️ گواهی عدم سوء پیشینه
◀️ اصل تمام کارنامه های تحصیلی شما و ریز نمرات همراه با ترجمه
◀️ رزومه ی کاری
◀️ گواهی تاییدیه مالی از بانک معتبر
◀️ مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی
◀️ اجاره نامه یا سند مسکن شما در کشور اتریش
 

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش