توضیحات قائم مقام وزیر علوم درباره مصوبه جذب هیات علمی دانشگاهها

عبدالرضا باقری  در باره تسری ممنوعیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه ها به عنوان هیات علمی در همان دانشگاه، به دیگر دانشگاه ها گفت: من در جریان جزئیات این موضوع نیستم و دراین مورد نیز چیزی نگفته ام، اما این موضوع به سیاست های دانشگاه ها بر می گردد.

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیات های امنا و هیات ممیزه مرکزی ادامه داد: اغلب دانشگاه ها عنوان می کنند که فارغ التحصیلان خود را بهتر است که جذب نکرده و از دیگر دانشگاه ها عضو هیات علمی جذب کنند، تا تجربه علمی جدیدی وارد دانشگاه شود.

به گزارش مهر، به تازگی رئیس دانشگاه ارومیه در دیدار با دانشجویان دکتری درباره مصوبه این دانشگاه مبنی بر ممنوعیت استخدام فارغ التحصیل دانشگاه ارومیه به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه، اعلام کرده بود: هدف این مصوبه، جلوگیری از استخدام فارغ التحصیلان اساتید همین دانشگاه است که سلسله وار علم استاد خود را بدون کم و کاست و مطلب اضافی به دانشجوی بعدی انتقال ندهند.

وی اضافه کرده بود: به پیشنهاد دکتر باقری رئیس هیات امناء وزارت علوم قرار است این موضوع به تمام دانشگاه ها تسری پیدا کند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش