۳ استاد دانشگاه ارومیه؛ در جمع دانشمندان یک درصد پر استناد دنیا قرارگرفتند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ارومیه، نتایج جدید رتبه‌بندی دانشمندان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی برتر در نظام رتبه‌بندی ESI ( Essential Science Indicators ) نشان می‌دهد به ترتیب دکترچنگیز قبادی، دکترجواد نوری نیا و دکترقادر رضا زاده از دانشکده های برق و کامپیوتر و فنی و مهندسی در فهرست پژوهشگران یک درصد پراستناد جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی بر اساس پایگاه شاخص های اساسی علم (ISI-ESI) قرار گرفته اند.

در پایگاه شاخص‌های اساسی علم که نویسندگان یک درصد برتر دنیا نیز از طریق آن شناسایی و معرفی می‌شوند محققان براساس تعداد استنادهای دریافتی مقالات آنها در رشته‌های ۲۲ گانه علم، مرتب‌سازی می‌شوند و یک درصد آنها تحت عنوان دانشمندان یک درصد برتر انتخاب می‌شوند.

دکترقبادی و دکترنوری نیا عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق - مخابرات و دکتررضازاده عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک هستند که هر کدام تاکنون بیش از ۸۰ مقاله در ژورنال‌های منتشر کرده اندد و استنادهای بسیاری به مقالات آنها شده است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش