جزئیات مصاحبه دکتری شعبه دبی پیام نور اعلام شد

به نقل از دانشگاه پیام نور، افرادی که برای مصاحبه آزمون دوره دکتری تخصصی مرکز بین الملل دانشگاه پیام نور- شعبه دبی(سال ۹۶) معرفی شده اند ضروری است در روز مصاحبه بر اساس تاریخ های مندرج در جدول شماره ۲، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده به آدرس: تهران مینی سیتی- بلوار ارتش – ابتدای شهرک نفت – خیابان نخل – سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون مراجعه کنند.

به دلیل محدویت زمانی موجود در اعلام نتایج به همراه داشتن مدارک در روز مصاحبه ضروری بوده و دریافت هیچ مدرکی در زمان دیگر امکان پذیر نیست. بنابراین امتیاز داوطلب صرفا بر اساس مدارک دریافتی محاسبه خواهد شد .

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه پیام نور به آدرسhttp://www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش