بودجه دانشگاه‌های بزرگ ۱۶ درصد رشد دارد

احمد معتمدی صبح امروز در مراسم افتتاح چهار طرح دانشجویی دانشگاه امیرکبیر اظهار کرد: این موضوع که بودجه دانشگاه‌ها کاهش یافته، صحیح نیست و بر اساس لایحه بودجه سال ۹۷، میزان بودجه دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های برتر، ۱۲ تا ۱۶ درصد رشد داشته است.

وی افزود: اما تخصیص‌ها طی ماه‌های اخیر بسیار نامناسب بوده است.

رئیس دانشگاه امیرکبیر خاطرنشان کرد: از سازمان مدیریت و وزارت امور اقتصادی و دارایی درخواست داریم تا تخصیص‌های بودجه‌ای به موقع انجام شود که دانشگاه‌ها با مشکل مواجه نشوند.

معتمدی گفت: دانشگاه‌ها با تمام سختی‌های بودجه‌ای به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

رئیس دانشگاه امیرکبیر تصریح کرد: به طور مثال ما در این دانشگاه با وجود آنکه با مشکلات بودجه‌ای فراوانی روبرو هستیم، اما پروژه‌های خدمات دانشگاهی خود را تعطیل نکرده‌ایم و به صورت مستمر آنها را پیگیری و دنبال می‌کنیم.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش