منابع آزمون IELTS

برای یادگیری مهارت‌های لازم آزمون آیلتس، کتاب های بسیار زیادی از انتشارات مختلف در دسترس هستند. در این مطلب بسیاری از منابع آیلتس با توجه به مهارت‌های ۴ گانه آزمون و گرامر و دانش واژگانی معرفی خواهند شد.

◾️ کتاب‌های چاپی که در حوزه مهارت‌های صحبت کردن و شنیدن (Speaking & Listening) معرفی می‌شوند. اغلب به همراه DVD فایل‌های صوتی و یا ارجاع به محتواهای آنلاین عرضه می‌شوند چرا که با مطالعه کتاب به تنهایی نمی‌توان این دو مهارت را آموخت یا تقویت کرد.

◾️ کتاب‌های Mindset For IELTS از انتشارات کمبریج
 سری کتاب‌های Mindset از طراح آزمون آیلتس، انتشارات کمبریج از سطح ابتدائی آیلتس (Foundation) تا سطوح پیشرفته (Advanced) را تحت پوشش قرار می‌دهد. این سری کتاب یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک است. درسهای موضوعی این کتاب ارزشمند، مهارت محور بوده و کار را برای شما آسان خواهد کرد. بخشی از محتوای این کتاب از جمله ماژول‌های مهارتی آیلتس را باید به صورت آنلاین استفاده کنید.

◾️ Mindset for ielts students book 1

◾️ کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS
 این کتاب مجموعه ای از آزمون های تمرینی رسمی برای آیلتس را شامل می شود. کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS شامل ۶ آزمون آکادمیک و ۲ آزمون جنرال است. به علاوه، این کتاب شامل فصل هایی برای معرفی نکات و استراتژی های تست زنی و تمرینات مخصوص هم هست.

◾️ the official cambridge guide to ielts

◾️ کتاب‌های آیلتس کمبریج
این سری منابع آزمون آیلتس فرصت مناسبی برای دانشجویان برای آشنایی با آزمون آیلتس و تمرین تکنیک‌های آزمون با استفاده از محتوای آزمون‌های معتبر تهیه شده توسط انتشارات کمبریج فراهم می‌کند. این مجموعه منابع آزمون آیلتس شامل چهار سری آزمون آیلتس کامل ارائه شده برای داوطلبین آزمون آیلتس آکادمیک به علاوه نمونه‌های Reading و Writing برای داوطلبین آزمون آیلتس جنرال می‌باشد.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
11 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش