توسعه همکاری دانشگاه های خلیج فارس و دویسبورگ اسن آلمان

به نقل از دانشگاه خلیج فارس، هدف از امضا این تفاهم نامه بین المللی سازی آموزش عالی در حوزه مهندسی (از جمله مهندسی زیست-پزشکی و مهندسی نانو) در دانشگاه دویسبورگ-اسن و حوزه فیزیک کاربردی (نانوپلاسمونیک و فوتونیک) در دانشگاه خلیج فارس است.

براساس این تفاهم نامه موضوعاتی مانند تبادل اعضای هیات علمی، تبادل دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، اجرای طرح های پژوهشی مشترک (ملی و بین المللی)، برگزاری کنفرانس ها و نشست های تخصصی مشترک، انتشار مشترک (کتاب و نشریات) و اجرای طرح های تدریس مشترک پیگیری خواهد شد.

دوره اجرای تفاهم نامه در مرحله آغازین سه ساله خواهد بود، که پس از انجام ارزیابی که پیش از پایان دوره انجام می گیرد، قابل تمدید است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش