آغاز ثبت نام دوره هجدهم عتبات دانشگاهیان از فردا

اعزام ها در قالب ۵ گروه (اساتید - کارکنان - دانشجویان متاهل - پسران و دختران مجرد) انجام خواهد شد. 

از جمله مزایای این کاروان‌ها می توان به یکدست بودن زائرین، استفاده از مدیران و روحانیون و معینه های مجرب که با فضای دانشگاهی آشنایی کامل دارند، برگزاری جلسات قبل، حین و پس از سفر، و امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه یک بانک و صندوق رفاه دانشگاهیان، اشاره کرد.

اخذ مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول بدون نیاز به گذاشتن وثیقه مالی، ارسال بسته های فرهنگی برای کلیه زائرین از دیگر مزایای کاروان های عتبات دانشگاهیان است.

اعزام های این دوره از اوایل بهمن ۹۶ تا اواسط اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می شود و گروه های اعزامی مختلف در بازه های زمانی برنامه ریزی شده در این مدت اعزام خواهند شد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش