کاریابی و پیدا کردن شغل در اسپانیا

اکثر شغل هایی که برای دانشجویان کالج اسپانیا وجود دارد شغل های فصلی هستند بدین معنا که شما تنها در ماه هایی خاص از سال می توانید مشغول به کار شوید لذا ساعات کاری شغل ها ی پاره وقت در اسپانیا 40 ساعت در هفته می باشد. فراموش نکنید که اکثر اوقات یافتن شغل پاره وقت در حین تحصیل دشوار است.

اگر شما علاقه مند به کار تمام وقت هستید و تمایل به تحصیل پاره وقت دارید در این مقاله راه حل هایی را به شما پیشنهاد می دهیم. بسیاری از تاجران شهرهای اسپانیا از خواب نیمروز که مابین ساعات 2 تا 5 می باشد لذت می برند ساعاتی در روز که کسب و کار را تعطیل می کنند و از ارامش در حین کار لذت می برند و اصطلاح “خواب نیمروز افسانه نیست “را به کار می برند.

در ذهن داشته باشید که ظاهر افراد در اسپانیا همه چیز محسوب می شود. شاید این موضوع در کشور شما نادرست باشد اما در اسپانیا معیار ظاهر برابر با سطح مهارت افراد می باشد. لذا برای مصاحبه نحوه لباس پوشیدن شما افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.همچنین برای دانشجویان کالج شغل هایی در  باشگاه و کافه ها وجود دارد ( که بستگی به موقعیت شما دارد ). لذا اگر شما علاقه مند به کار در شب یا کار نیمه وقت هستید اینان اماکن مناسبی برای شروع می باشند.

به طور متوسط دستمزد های اسپانیا کم تر از سایر نقاط جهان است و سومین کشور از نظر دستمزد کم در اروپا محسوب می شود. البته هزینه زندگی در این کشور کم است و برای کارگران تمام وقت 24 روز تعطیلات در سال باضافه محیط کاری مناسب در نظر گرفته می شود.

اگر شما مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده اید و انتظار شغلی با درامد خوب را دارید در ابتدا میبایست تصمیم به اقامت در اسپانیا بگیرید. متوسط در امد سالانه برای دانشجوی مقطع کارشناسی 13800 یورو یا 18500 دلار می باشد. برخی کارفرمایان بیش از 73500 یورو در سال به افراد با مدرک کارشناسی می دهند.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
11 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش