یس ویر (Yesware) سرویسی محبوب برای رد یابی ایمیل

 یس ویر (Yesware) سرویس محبوبی برای ردیابی ایمیل است. شما این افزونه را می توانید از اینترنت دانلود بر روی جیمیل خود نصب کنید. با استفاده از این سرویس، به محض باز کردن ایمیل شما توسط افراد چه بر روی دسکتاپ و چه با استفاده از موبایل و با هر آی پی آدرسی،  آگاه می شوید. 

دقت کنید، برای مثال اگر استادی ایمیل شما را باز کرد، اما جوابی نداد، این یعنی خیلی امیدوار نباشید! یا اگر استادی طی چند روز، چندین بار ایمیل شما را باز کرد و جواب نداد، یعنی دارد کار و وضعیت شما را بررسی می کند. هم چنین میتوانید برای ارسال ایمیلهایتان در زمان های آتی برنامه ریزی کنید.

این مورد کجا به کار شما می آید؟
اگر استادی ایمیل شما را باز نکرد و از زمان ارسال ایمیلتان، مدت طولانی گذشته است، می توانید با تنظیمات افزونه، زمانی را برای ارسال مجدد ایمیل انتخاب کنید.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش