چرا کشور کانادا را برای مهاجرت کاری انتخاب کنیم؟

کانادا یکی از چند فرهنگی ترین کشورهای جهان است که دارای شهرهای زیبا و دوست داشتنی، دانشگاه هایی در سطح جهانی و فرصت های کاری و تجاری است. کانادا در میان تمام کشورهای G-7 از نظر رشد اقتصادی از سال 2003 تا 2012 پیشرو بوده است و دارای بالاترین سطح زندگی استاندارد در میان کشورهای G-20 است که با تولید ناخالص داخلی سرانه اندازه گیری می شود.

آیا شما فرانسوی صحبت می کنید؟
فرانسوی یکی از دو زبان رسمی کانادا است. مردم نه تنها در کبک، بلکه در سراسر کانادا به زبان فرانسوی صحبت می کنند. کانادا در پی جذب مهاجران فرانسوی زبان بیشتری در نقاطی در خارج از کبک است. این امر  به پویایی، توسعه و رفاه جوامع اقلیت فرانسوی زبان در کانادا کمک خواهد کرد.

اقتصاد قوی و پایدار
کانادا دارای بازار کار بزرگ و امکانات فراوانی برای کارگران ماهر (skilled workers) است. این کشور اقتصادی قوی دارد که آماده رشد است. سطوح اشتغال بالا هستند و نرخ تورم سالانه پایین در کانادا بدین معناست که برای مهاجران نسبتا مقرون به صرفه است.
همچنین در زمینه تحقیق و نوآوری کشوری پیشرو و رهبر است و از طریق وضع مالیات های پایین و سایر مشوق ها و انگیزه ها، از کسب و کارها و کارآفرینان حمایت می کند. در کل، کانادا بازار کار خوبی دارد و محل خوبی برای کار و تجارت است.

کیفیت بالای زندگی
کانادا کشوری متنوع و چند فرهنگی است که حمایت ها و پشتیبانی های زیادی در هنگام ورود به کانادا جهت کمک به موفقیت شما و خانواده تان انجام می دهد. دولت کانادا هر ساله میلیون ها دلار برای کمک به سکونت مهاجران تازه وارد هزینه می کند.
وسعت کانادا که سهم قابل توجهی از انواع اکوسیستم های طبیعی دارد. کیفیت هوای کانادا طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی جزو سه کشور برتر دنیا قرار دارد.
همچنین به واسطه داشتن نیروی پلیس ملی و دیگر سازمان های اجرای قانون، از جامعه ای امن و مطمئن برخوردار است.
آزادی پایه و اساس زندگی کانادایی است. مردم کانادا ملتی صلح جو می باشند و نرخ جرایم در این کشور بسیار پایین است. دولت کانادا فرصت های برابر برای همه مردم، در همه عرصه های زندگی فراهم میکند.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش