برترین سال از لحاظ رشد اقتصادی و نرخ بیکاری در کانادا

بنابر اعلام سازمان آمار کانادا، سال ۲۰۱۸ دارای پایین ترین نرخ بیکاری از سال ۱۹۷۶ تاکنون بوده است. سال ۲۰۱۸ در سراسر کانادا ۱۶۳ هزار نفر به  شاغلان اضافه شده و این نشانگر رشد  ۰/۹ درصدی نرخ اشتغال است.

در سال ۲۰۱۸ حدود ۷۸ هزار نفر به تعداد افراد شاغل استان انتاریو اضافه شده است. تمامی این افراد در کاری هایی به صورت تمام وقت استخدام شده اند. نرخ بیکاری در این استان ۵/۴ درصد بوده که به نسبت سال قبل ۰/۲ درصد کاهش داشته است.

پایین ترین نرخ بیکاری در کانادا متعلق به استان بریتیش کلمبیا با ۴/۴ درصد بوده است. ۴۴ هزار نفر به شاغل های این استان در سال گذشته اضافه شده که بیشتر این استخدام ها در کار های تمام وقت بوده است.

بنابر اعلام سازمان آمار کانادا نرخ اشتغال در استان برتیش کلمبیا ۱/۸ درصد بوده که دوبرابر میانگین نرخ اشتغال در کانادا است.

همچنین در استان ساسکاچوان ۱۱ هزار نفر به شاغلان اضافه شده است. رشد اقتصادی در این استان ۱.۹ درصد بوده و نرخ بیکاری آن با کاهشی ۰.۹ درصدی به ۵.۶ درصد رسیده است.a


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش