چینی صحبت کردن دانشجویان به ضرر استاد آمریکایی تمام شد

یک استاد دانشگاه در آمریکا از سمت خود برکنار شد زیرا در ایمیلی از دانشجویان خواسته بود به زبان چینی صحبت نکنند.

 یکی از  استادان دانشگاه در آمریکا به دلیل آنکه از دانشجویان خواسته چینی صحبت نکنند از سمت خود به عنوان مدیر یک دوره تحصیلی برکنار شده است.

«مگان نیلی» یکی از استادیاران دانشگاه دوک در کارولینای شمالی در ایمیلی اعلام کرد دو نفر از اعضای هیات علمی «طرح  کارشناسی ارشد آمار زیستی» درباره صحبت کردن دانشجویان به زبان چینی در اماکن عمومی دانشکده شکایت دارند. او در این ایمیل ذکر کرد: انگلیسی صحبت نکردن دانشجویان بین المللی عواقبی ناخواسته را در پی خواهد داشت.

در این ایمیل ذکر شده دو عضو هیات علمی به نیلی اعلام کرده اند در منطقه مخصوص مطالعه، دانشجویانی با صدای بلند مشغول صحبت به زبان چینی بوده اند. همچنین به نوشته نیلی این دو استاد از اینکه دانشجویان مذکور تلاشی برای بهبود زبان انگلیسی خود نکرده اند، چندان خشنود نبوده اند.

اسکرین شات های  ایمیل این استاد در توئیتر و شبکه اجتماعی چینی بارها بازنشر شد. پس از آن دانشکده پزشکی دوک نیز تعهد کرد «طرح   آمار زیستی» خود را بررسی کند.

 بسیاری از نیز ایمیل «نیلی» را یک اقدام نژاد پرستانه دانستند و در این باره ابراز نگرانی کردند.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

در اینصورت مشکلی نیست.
مدارک مورد نظرتون رو به آیدی تلگرام wikiapplyservice@ ارسال کنید. از همون طریق می تونیم با هم در ارتباط باشیم.
4 هفته پیش

#مهاجرت
خانم بانی، دانشگاه مقصد موافقت کرده که فعلا ترجمه غیررسمی ریزنمرات و گواهی موقت رو براشون ارسال کنم. و نهایتا ۴ روز دیگه وقت دارم. میتونید کمک کنید؟ میشه یه شماره تماس به من بدین؟
4 هفته پیش

سلام دوست عزیز
ترجمه رسمی مدارک باید حتما توسط مترجم های رسمی انجام بشه و نه مترجم های عادی. با توجه به فوریتی که دارید برای مدارک رسمی باید بگم متاسفانه در هیچ دارالترجمه ای در زمان فعلی این امکان براتون وجود نخواهد داشت اما در مورد توصیه نامه و انگیزه نامه می تونیم در خدمتتون باشیم.
4 هفته پیش