ثبت‌نام 328 هزار نفر در طرح کسر و معافیت خدمت ایثارگران/ سه ساعت به پایان ثبت‌نام باقی‌مانده است

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: از روز 10 آذر که ثبت‌نام در طرح معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران در سراسر کشور آغاز شده تا این لحظه حدود 328 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با تأکید بر این مطلب که ثبت‌نام تا پایان وقت اداری امروز - یکشنبه 10 دی - ادامه دارد، اعلام کرد: ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

این مقام ارشد نظام وظیفه به تمام خانواده‌هایی که پدر یا مادرشان آزاده، جانباز، ایثارگر و رزمنده هستند توصیه کرد در ساعات باقیمانده حتماً برای ثبت‌نام مراجعه کنند؛ کسانی که قبلاً از کسر خدمت برای یک فرزند خود استفاده کرده‌اند نیز می‌توانند برای فرزند دیگر در این طرح ثبت نام کنند.

وی افزود: محدودیت سنی برای ثبت‌نام وجود ندارد؛ همچنین اگر فرزند ایثارگر در حال حاضر مشغول خدمت سربازی است نیز به مراکز پلیس + 10 مراجعه کند؛ کسانی هم که در طرح امام حسن مجتبی (ع) در مناطق عملیاتی درگیر حضور داشته‌اند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، خاطرنشان کرد: انتخاب 20 هزار نفر کسری یا معافیت از خدمت امسال بعد از یک بازه کاری یک ماهه اعلام خواهد شد و اسامی افراد ثبت‌نام‌کننده غیرمشمول نیز در بانک اطلاعاتی ثبت می‌شود تا بتوان در خصوص معافیت یا کسری خدمت آنها در سال‌های آتی تصمیم‌گیری کرد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش