اختصاص 100سهمیه برای جذب نخبگان در هیات علمی دانشگاه ها

 رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت، تحقیقات و فناوری:
 با مشارکت سازمان امور استخدامی و بنیاد ملی نخبگان، 100 ظرفیت برای جذب نخبگان به عنوان هیأت علمی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است.
در مواردی که نخبه ای در فرایند جذب به مرحله صدور حکم کارگزینی برسد و استخدامش معطوف به نداشتن ردیف استخدام باشد، از سهمیه نخبگان استفاده می کنیم تا هیچ نخبه ای به علت نبود ردیف استخدام، جا نماند.

 این ردیف با نامه بنیاد ملی نخبگان به افراد اختصاص داده می شود تا مشکلی در ردیف استخدامی این نخبگان وجود نداشته باشد.
 سال گذشته از همین 100 سهمیه هم استفاده نشد و 20 سهمیه آن خالی ماند. البته 80نفر از سهمیه خاص نخبگان به دلیل نبود ردیف های استخدامی، استفاده کردند. امسال هم از 100 سهمیه برای جذب نخبگان استفاده می کنیم.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام
1 هفته پیش

سلام.من ترم اخر ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه سراسری با معدل بالای ۱۷ و نیم هستم. و سابقه دو کار پروژه ای در اداره کار و شرکت گاز سرخون بندرعباس رو دارم. میخوام با چاپ مقاله پایان نامه م توی ژورنال خوب پدیرش بگیرم ولی خیلی زمانبره و من زیاد وقت ندارم برا مهاجرت. بنظرتون چه راهی میتونم سریعتر اپلای کنم و بورسیه بگیرم. کشورش هم مهم نیست برام‌فقط میخوام دانشگاهی که هست توی زمینه استراتزی و محیط زیست علاقمند باشه که کار منو بپذیره.ممنون میشم هر راه دیگه که میدونید و به ذهنتون میرسه و یا از آشناهاتون که رشته مدیریت بودن و تونستن پذیرش بگیرن اطلاعاتی در اختیارم قرار بدید.  
1 هفته پیش

سلام این مقالات بورسیه کانال برای مدارک دیپلم که هنوز وارد دانشگاه نشدن هم قابل ثبت نامه؟
2 هفته پیش