روز بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران نیمه اسفند برگزار می شود

دکتر عنایت الله شعبانی مدیر امور و توسعه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، در نشست رونمایی از پوستر پنجمین جشن روز بین‌الملل دانشگاه با اشاره به اینکه جشن روز بین‌الملل دانشگاه از سال ۹۲، هر ساله در اسفندماه برپا شده است، اظهار داشت: پنج مارس مصادف با ۱۴ اسفند به نام روز بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران نام‌گذاری شده است.

مدیر توسعه امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید کرد: سه دوره از این جشن در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی برگزار شده و امسال نیز چون سال گذشته با هدف تعامل بیشتر با بدنه دانشگاه و دانشجویان، تالار ابن‌سینا و ضلع جنوبی دانشکده پزشکی به عنوان محل برگزاری این مراسم تعیین شده است.

شعبانی افزود: دعوت از سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف، میهمانانی از وزارت امور خارجه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌های بین‌المللی جهت حضور در پنجمین جشن روز بین‌الملل دانشگاه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: چون سال‌های گذشته پیش‌بینی شده غرفه‌هایی در ضلع جنوبی دانشکده پزشکی به دانشجویان خارجی، دانشکده‌های زیرمجموعه دانشگاه، دانشگاه تهران، معاونت بین‌الملل، پردیس بین‌الملل و کالج بین‌الملل دانشگاه اختصاص یابد.

مدیر توسعه امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: طبق نظرسنجی‌های انجام شده از دانشجویان خارجی مبنی بر بازه زمانی برپایی غرفه‌های نمایشگاهی روز بین‌الملل، بیش از ۸۰ درصد آن‌ها علاقه‌مند به دو روزه بودن این نمایشگاه هستند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه در قالب این غرفه‌ها به معرفی تجربیات خود از تحصیل در دانشگاه، زندگی در ایران و فرهنگ کشورشان می‌پردازند، اظهار داشت: محتوای تصویری غرفه‌ها (عکس و فیلم) با پیش‌بینی یک تا دو Video Wall نمایش داده خواهد شد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش