ثبت شرکت و اخذ ویزای کار کانادا

 Owner Operators Work Visa  یکی از برنامه هایی که این روزها مورد توجه بسیار قرار گرفته، اخذ ویزای کار دو ساله از طریق ثبت شرکت و ایجاد اشتغال در کاناداست.

به دلیل دشوار شدن شرایط اقامتی و بالا رفتن قیمت دلار، جای خالی چنین برنامه هایی در سیستم مهاجرتی کانادا احساس میشود و همین دلایل کافی است تا این برنامه در کانون توجهات بسیار قرار گیرد.

اما توضیحاتی راجع به این برنامه که لازم است بدانید:
1️⃣ این یک برنامه مهاجرتی نیست و نمیتوان آن را مانند برنامه های نیروی متخصص یا کارآفرینی استانی به حساب آورد. 
2️⃣ این برنامه به خودی خود تبدیل به اقامت دائم نخواهد شد. برای اقدام جهت اقامت دائم پس از اخذ ویزای ‌کار، علاوه بر اثبات فعالیت شرکت باید سایر فاکتورها نیز بررسی شود که خود مستلزم تحلیل دقیق شرایط متقاضی است.
3️⃣ ویزای کاری فرد متقاضی در این برنامه فقط منحصر به شرکتی است که تاسیس شده و در واقع ویزای کار آزاد نیست‌.
4️⃣ یکی از محاسن آن این است که همسر به عنوان همراه میتواند ویزای کار آزاد دریافت کند. داشتن اجازه کار برای همسر شرایط را برای یافتن کار و به تبع آن استفاده از برنامه های اقامتی مانند CEC فراهم میکند. 
5️⃣ شرط سودآوری و یا حداقل سرمایه گذاری برای شرکت ثبت شده برای اخذ ویزای کار وجود ندارد. با ارائه بیزینس پلن قوی و اثبات مدیریت شخص متقاضی و سایر مستندات قابل قبول میتوان اجازه کار را دریافت کرد. 
6️⃣ طبیعتا اگر تمدید ویزای کار پس از دو سال لازم باشد، ممکن است ارائه گزارش کارکرد شرکت و دلایل درخواست تمدید ویزا درخواست شود. 
7️⃣ برای اقدام جهت دریافت این ویزای کار، داشتن بیزینس معتبر و یا نشان دادن مدیریت یک بیزینس به عنوان سابقه کار الزامی است. 
8️⃣ اصلا به این شکل نیست که دریافت ویزای کار دو ساله از این طریق راحت و آسان باشد. پروسه این کار پیچیده و دشوار بوده و هیچ تضمین و گارانتی بابت اخذ آن وجود ندارد. 
9️⃣ با داشتن این ویزا، تحصیل فرزندان شما در مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان کانادا رایگان خواهد بود.
🔟 و در نهایت این برنامه بسیار خوب و مناسب است برای آنهایی که واقعا قصد ‌کار و سرمایه گذاری در کانادا را دارند. اما باید به این نکته دقت کرد که صرف اخذ این ویزا ممکن است راه را برای رسیدن به اقامت هموار تر کند اما به خودی خود منجر به اقامت نخواهد شد.

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت کاری به کانادا👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش