راه اندازی کیوسک نشریات دانشجویی دانشگاه تهران تا پایان سال

به نقل از دانشگاه تهران، مجید سرسنگی نشست صمیمانه مدیران و فعالان نشریات دانشجویی گفت: اعتقاد جدی به حضور نشریات دانشجویی دارم و فکر می‌کنم جامعه سالم جامعه ای است که نشریات خوب داشته باشد.

وی افزود: دانشگاهی که حداقل ۲۰۰ تا۳۰۰ نشریه فعال دارد این دانشگاه نباید از نظر فرهنگی مشکل داشته باشد به این معنا است که این نشریات می‌توانند در توسعه فرهنگی دانشگاه موثر باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران عنوان کرد: طی چندسال گذشته توانسته‌ایم از نشریات حمایت کنیم تا بتوانند در توسعه فرهنگی، علمی و اجتماعی دانشگاه نقش بیشتری ایفا کنند.

سرسنگی تاکید کرد: نشریات عمومی دانشگاه باید فعال‌تر شده و محتوای جذاب تولید کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم نشریات ما در دانشگاه تهران به لحاظ محتوا و شکل پیدا کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: در اداره کل فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه برنامه داریم دوره های آموزشی برای دانشجویان فعال در نشریات دانشجویی برگزار کنیم.

سرسنگی افزود: کیوسک نشریات را به صورت جدی پیگیری می کنیم و به دانشکده‌ها و پردیس‌ها اعلام کرده‌ایم که باید بخشی از فضای فیزیکی خود را به کیوسک نشریات دانشجویی اختصاص دهند.

وی تاکید کرد: تاکنون دانشکده دامپزشکی این کیوسک را راه اندازی کرده و تا پایان سال کیوسک مرکزی نشریات را با شکل مناسبی در پردیس مرکزی افتتاح می کنیم.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش