مدت زمان و نحوه پاسخ دهی به درخواست ویزای آمریکا

پس از تکمیل فرم درخواست و تعیین زمان مصاحبه با افسران ویزای آمریکا، متقاضی باید شخصا به دفتر انتخابی مراجعه و در مصاحبه حضوری شرکت کند. 

توجه داشته باشید، مهمترین مرحله اخذ ویزای آمریکا مصاحبه با افسران مسئول صدور ویزای این کشور است.

در نتیجه، برای موفقیت، با اعتماد به نفس کامل در مصاحبه شرکت کنید و توجه داشته باشید که روز مصاحبه ویزای آمریکا، همانند سایر روزها و افسران نیز انسان های عادی هستند! 

جواب درخواست ویزا بلافاصله پس از مصاحبه به شما اعلام خواهد شد. دریافت برگه سفید بمعنای پاسخ مثبت و صدور ویزاست. اگر برگه زرد دریافت کنید، درخواستتان رد شده و دریافت برگه صورتی بمعنای نیاز به بررسی از طرف FBI است.

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به آمریکا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/United%20States 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش