گسترش همکاری پژوهشی پژوهشگاه علوم ورزشی با دانشگاه تایپه

به‌ منظور گسترش همکاری‌های آکادمیک در زمینه انجام فعالیت‌های مشترک در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی و تخصیص فرصت‌های مطالعاتی، تبادل استاد و دانشجو بین پژوهشگاه علوم ورزشی و دانشگاه تایپه، مشارکت در برگزاری سمینارها، کارگاه‌ها و دوره‌های علمی آموزشی تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه علوم ورزشی و دانشگاه تایپه به امضاء رسید.

دانشگاه تایپه از دانشگاه‌های تراز اول کشور تایوان است و دانشکده علوم ورزشی آن در تمام مقاطع تحصیلی دارای دانشجو است. مجموعه آزمایشگاه‌های تخصصی مستقل و پیشرفته ازجمله آزمایشگاه بیوشیمی ورزشی، بیومکانیک و تحلیل حرکات، فیزیولوژی و تغذیه ورزشی در این دانشکده وجود دارد که اعضای هیات علمی و دانشجویان به‌طور تمام‌وقت در آن‌ها مشغول به پژوهش هستند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش