دنیای چگونه به پایان میرسد؟

روزی زمین هم می میرد و در خورشید فرو می رود. خورشید هم به پایان می رسد، در ابتدا تبدیل به یک کوتوله سفید و سرد شده و در نهایت خاموش شده و می میرد. کهکشان راه شیری به کهکشان نزدیک خود یعنی اندرومدا برخورد می کند و تبدیل به کهکشان بیضوی شکل میشوند. این کهکشان در نهایت تمامی ستاره هایش را در فضاهای بین کهکشانی از دست می دهد.  جهان هستی در ادامه حیات خود دو راه پیش رو دارد: اول کل ماده در جهان به درون سیاهچاله ها فرو می روند، دوم به شکل اجزای متلاشی در فضای شناور می شوند. سیاهچاله ها هم به تدریج نابود شده و پایان جهان رقم می خورد. یعنی تمام آنچه که اکنون هست، به شکل سرد و خاموشی نابود می شود، آن هم برای همیشه.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش