دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت معرفی شد

به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، نشست مشترک شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت با مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حضور دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

در این نشست علاوه بر بررسی کلیات موضوع امر به معروف و نهی از منکر  و ضرورت ارتقای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، حاضرین در جلسه در خصوص ضرورت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و لزوم فرهنگ‌سازی آن تاکید کردند.

در جلسه مشترک «شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت» و مسؤولان «ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور»، که با حضور سید مهدی هاشمیان معاون ستاد  امر به معروف و نهی از منکر کشور، امام جماعت ستاد مرکزی وزارت بهداشت و جمعی از نمایندگان حراست این  وزارتخانه برگزار شد، اعضای جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت، منصوب شدند.

در این نشست مشترک که بین شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت و ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد، اعضای جدید این شورا احکام خود را دریافت کردند.

براساس حکم صادره از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به عنوان «دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر» وزارت بهداشت منصوب شد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش