اسکان موقت دانشجویان دوره مجازی در ایام امتحانات

معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، درخصوص اسکان موقت دانشجویان دوره مجازی در خوابگاه در ایام امتحانات اعلام کرد: این دانشجویان لازم است تا ۱۶ دی ماه ۹۶ که زمان آغاز امتحانات است نسبت به ثبت در خواست خود ازطریق سیستم جامع گلستان اقدام کنند.

بررسی درخواست ها توسط مدیریت خدمات دانشجویی انجام می گیرد و در صورت وجود ظرفیت و امکان اسکان موقت دانشجو مراتب از طریق سیستم جامع گلستان به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

دانشجویان متقاضی در صورت تایید درخواست توسط مدیریت نسبت به پرداخت اجاره بهاء از طریق درگاه بانکی مندرج شده در قسمت هزینه اقامت در سیستم جامع گلستان اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی در ساعات اداری و تاریخ معین با به همراه داشتن کارت دانشجویی و درصورت مراجعه در ساعات غیر اداری، با ارائه کارت شناسایی معتبر و شماره درخواست تایید شده به شیفت های شب برای دریافت مجوز سکونت موقت اقدام کرده و اسکان یابند تا سپس در ساعات اداری برای دریافت مجوز اقدام کنند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش