کار در کانادا


شاید اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه همه افراد، پیش از مهاجرت، کار باشد.

 ⚫️ به طور کلی کار در کانادا به دو دسته تقسیم میشود:
 ⚫️ شما یا برای کسی‌ کار می‌کنید و به اصطلاح کارمند هستید.
 ⚫️ و یا بیزینس متعلق به خودتان را دارید.
 
اما نکته حائز اهمیت اینست که مارکت کاری کانادا بسیار پویا و جذاب است.

به دلیل روابط خوب این کشور با اکثر کشور‌های جهان و همچنین هجوم مهاجران از سراسر دنیا با سلایق و انگیزه‌های مختلف، کانادا تبدیل به مرکزی تجاری با پتانسیل های بسیار شده است.

اما تصور اینکه بازار کار این کشور از همه نظر عالی‌ و بدون نقص باشد، اشتباه محض است.

به دلیل شرایط جوی، افول قیمت نفت و همچنین رقابت بسیار سنگینی‌ که مهاجرین تحصیل کرده در کانادا ایجاد میکنند، یافتن کار مناسب و تخصصی چندان هم آسان نیست و شرایط رقابت بسیار سنگین است.

 در کانادا وارد مارکت جهانی و بین المللی میشوید که به همان اندازه که میتواند فرصت‌های ایده‌آل و بدون هیچ مرزی را برایتان فراهم کند، میتواند به همان اندازه هم سخت، پیچیده و توان فرسا باشد.

به دلیل رقابت‌های سنگین، بسیاری از هموطنان در کانادا سعی‌ میکنند پای خود را از جامعه ایرانی‌ فراتر نگذاشته و در نهایت به همین حد و مرز قانع شوند.

 متاسفانه بسیاری از هموطنان بدون آشنایی با تخصص‌ها و بدون آگاهی‌ از توانمندی‌های خود وارد برخی مشاغل شده اند و در نهایت وقت و هزینه خود را هدر میدهند.

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش